Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Krásná influencerka (†22) zemřela při děsivé bouračce v tunelu: Přítel (†23) ji přežil jen o několik dní

Autor: rc - 
22. října 2021
19:11

Při tragické nehodě zemřela dvaadvacetiletá Paige Riceová. Krásná influencerka s širokým úsměvem seděla jako spolujezdec ve voze, který řídil jej třiadvacetiletý přítel. Jejich auto značky Audi S3 se v tunelu srazilo s taxíkem. Paige byla na místě mrtvá, jejího přítele ještě převezli do nemocnice. O několik dní později ale zemřel také.

Britští záchranáři vyjížděli v neděli v brzkých ranních hodinách k nehodě, která se stala v tunelu Queensway na severozápadě Anglie. Auto Audi S3 se tam srazilo s taxíkem. Mělo to tragické následky.

V audi na sedadle spolujezdce seděla influencerka Paige Riceová. Zranění dvaadvacetileté ženy byla natolik vážná, že jí už nebylo pomoci. Rodačka z Birminghamu v autě byla se svým přítelem, který řídil. Třiadvacetiletého muže převezli do nemocnice. Podle informací britského deníku Daily Star v nemocnici bojoval o život několik dní. Svůj boj ale nakonec prohrál.

Řidič taxíku, kterému podle výše zmíněného deníku bylo kolem čtyřiceti let, utrpěl vážná zranění, ovšem je mimo ohrožení života. Smrt Paige šokovala všechny její blízké. „Paige byla plná života. Žila život naplno. Byla nádherná žena. Její úsměv rozzářil pokoj. Byla neuvěřitelné populární a měla spoustu přátel. Milovala pozornost, ale nebyla arogantní. Milovala tanec a divadlo,“ uvedla se smutkem její máma Clare.  

VIDEO: Jak se chovat na místě dopravní nehody

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání