Středa 8. prosince 2021
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno -1°C

Mrtvou a nahou influencerku (†26) našli pohozenou u cesty: Podezřelý manžel spáchal sebevraždu!

Autor: rix - 
7. října 2021
14:48

Influencerka Alexis Sharkeyová (†26) byla nalezena před rokem nahá a uškrcená u cesty. Hlavním podezřelým byl její manžel, který byl nyní nalezen mrtvý ve svém bytě. Spáchal sebevraždu, když si pro něj šli policisté na základě vydaného zatykače.

Hvězdu sociálních sítí Alexis Sharkeyovou (†26) z Houstonu v Texasu našel v listopadu popelář mrtvou u cesty. Nejprve se domníval, že jde o figurínu, ale ukázalo se, že je to mrtvé tělo. Její matka ihned tvrdila, že Alexis určitě někdo zavraždil. Hlavním podezřelým se rázem stal její manžel Tom Sharkey. Ten ale začal s policií spolupracovat a nezdálo se tak, že by svou dívku zavraždil. „Jsem si jistý, že policejní oddělení v Houstonu najde každého, kdo byl ve vraždě zapojen,“ dříve uvedl. 

Teď ale přišel šok. Jak uvedl deník The Sun, Sharkey spáchal ve svém bytě sebevraždu. Jeho tělo bylo nalezeno se střelným poraněním v hlavě. Zabil se jen těsně předtím, než do jeho bytu vkročili policisté, kteří si s ním přišli promluvit. A ne jen tak náhodou, byl na něj vydán zatykač. Vyšetřovatelé nevěřili, že se na smrti krásky z instagramu podílel někdo jiný. Jakmile se údajný vrah o zatykači dozvěděl, vzal si život.

Sharkley žil v bytě společně se svou dcerou. Podle vyšetřovatele Michaela Burrowa si jeho rodina zřejmě neuvědomovala jeho údajné zapojení do smrti známé influencerky. 

Alexis před svou smrtí tvrdila, že ji její manžel zneužívá. Z jejích úst padla i slova o možném rozvodu. „Škrtí mě a dusí, vždycky omdlím a probudím se na zemi v koupelně,“ měla se svěřit svému kamarádovi. To její manžel dříve odmítal. „Nepotřebuji nic uvádět na pravou míru, vím, jak jsme si spolu žili,“ uvedl.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání