Neděle 25. července 2021
Svátek slaví Jakub, zítra Anna
Polojasno 29°C

Masakr na Den otců: Muž (†47) zastřelil děti (†5 a †13), manželku (†37) a pak obrátil zbraň proti sobě

Autor: rix - 
23. června 2021
15:32

Čtyři těla včetně dvou malých dětí byla nalezena v rodinném domě v Jackson Township v Ohiu. Hrůzný nález učinili policisté na Den otců poté, co je informoval rodinný příbuzný o tom, že rodina neregovala na jeho zaklepání. 

„Nevím, co se děje. Vím, že táta od té rodiny trpí posttraumatickou stresovou poruchou z jeho působení v armádě a obecně má psychické problémy,“ telefonoval policistům rodinný příbuzný, když se z domu nikdo neozýval, uvedl The Sun. Tušil nejhorší a jeho úsudek byl správný. 

V domě byla nalezena čtyři mrtvá těla a k hrůze policistů mezi nimi byly i dvě děti. Třináctiletý syn Ace a pětiletá dcera Pippa. Zdá se, že obě děti s manželkou zastřelila hlava rodiny, sedmačtyřicetiletý otec Nicholas Mavrakis. Ten měl poté vzít život i sobě. „V současné době případ vyšetřujeme jako vraždu a sebevraždu. Nikdo další by neměl být do případu zapleten,“ uvedla policie. 

Posttraumatický stres

Nicholas Mavrakis byl vysloužilý voják. V armádě byl dvacet let a sloužil i na misích v Afghánistánu a Iráku. Tato životní etapa mu přinesla psychické problémy.  Jeho syn Ace Mavrakis byl členem fotbalového týmu v deváté třídě a dcera Pippa měla zrovna nastoupit do školky. 

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání