Sobota 23. října 2021
Svátek slaví Teodor, zítra Nina
Polojasno 9°C

Mladého hudebníka Toma (†28) zavraždili v Gruzii: Napadlo ho pět místních, tělo hodili do řeky

Autor: jel - 
13. října 2021
15:18

Thomas Kennedy pocházel z hrabství Mayo v Irsku. Do Gruzie podle místních medií dorazil 30. srpna a začal studovat tamní hudební školu. Jenže domů už se nikdy nevrátí. Byl totiž brutálně zavražděn. 

„Usoudil jsem, že odjedu někam daleko a Gruzie se zdála ideální. Malé místo s velkou historií,“ napsal na sociální síti Thomas. Podle přátel se seznámil s dívkou právě z Gruzie a chtěl odcestovat, protože se po lockdownu necítil dobře.

Žil v hlavním městě Thibisi, ale v den, kdy zemřel, se vydal do Stalinova muzea ve městě Gori. Podle deníku The Sun Thomas popíjel alkohol se skupinou tamních mužů a došlo mezi nimi k hádce. Následně došlo i fyzickému napadení a nebohý Ir skončil v bezvědomí. 

Útočníci ho však nenechali na pokoji a jeho tělo hodili do řeky Mtkvari a z místa činu utekli. O několik dní později bylo tělo mladého muže nalezeno. Všech pět Gruzínců, kteří se měli na vraždě podílet, bylo zatčeno. Podezřelí jsou ve věku od 17 do 28 let. Hrozí jim třináct až sedmnáct let ve vězení. Policie se dále zabývá okolnostmi nehody.

 

 

 

Saschajede ( 13. října 2021 16:35 )

Uveďte z jakého britského bulváru opsáno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání