Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, déšť 19°C

Tyran strčil koťátko do kbelíku s barvou a pohodil ho u silnice: Zvířete si naštěstí všimli!

Autor: rix - 
2. října 2021
21:02

V hrabství Armagh v Severním Irsku někdo zavřel malé koťátko do kbelíku s barvou a bezcitně ho pohodil vedle silnice. Naštěstí si ho všiml náhodný kolemjdoucí, který zavolal zvířecí záchranáře. Ti se o nebohé zvíře postarali. Naštěstí bude v pořádku. 

Doslova v šoku zůstali záchranáři, když uviděli u silnice pohozený kbelík s barvou a v něm uvězněné nevinné koťátko. Jak uvedl deník Metro, tyran, který ho zde odhodil, mu naštěstí alespoň zanechal v nádobě malý otvor na dýchání. Podezřelého kbelíku si jako první všiml náhodný kolemjdoucí. Jakmile zjistil, že v něm leží kotě, přivolal záchranáře z charity pro pomoc zvířat USPCA. 

Ti pak nebohé zvíře transportovali na veterinu, kde ho omyli od barvy a dali mu najíst. „Jsme vděčni za záchranu toho kotěte, které bylo v nebezpečné a velmi stresující situaci,“ uvedla manažerka charity Colleen Tinnellyová. 

Z odhození kotěte zůstává rozum stát. „Nemůžeme uvěřit tomu, že někdo takto bezcitně odhodí nevinné zvíře,“ dodala Tinnellyová. „Náš tým naštěstí odvedl fantastickou práci,“ zmínila. O kotě se bude tým nadále starat, dokud nebude dostatečně silné na to, aby si mohlo najít nový domov. 

Podívejte se na kočičí galerii:

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání