Čtvrtek 28. října 2021
Polojasno 13°C

Zbytečná smrt mladé kosmetičky Aničky (†21): Nehodu na čtyřkolce nepřežila

Autor: jel - 
13. října 2021
10:54

K tragické nehodě došlo v neděli v odpoledních hodinách u obce Ďurďoš na Slovensku. Mladá dívka původem z Prešova tam měla být na návštěvě u známých. S půjčenou čtyřkolkou vyrazila na lesní cestu. Tam ale zatím z neznámého důvodu havarovala. Při nehodě se vážně zranila. Přes veškerou snahu záchranářů převoz do nemocnice nepřežila. 

Podle spekulací serveru Nový Čas je možné, že dívka na louce narazila na nějaký hrbol, který ji vymrštil ze sedačky. Přesnou příčinu nehody zatím policie totiž nesdělila. Případem se však zabývají a prošetřují okolnosti.

„Ani okamžitý převoz do nemocnice už mladé ženě nepomohl, závažným zraněním podlehla,“ uvedla policejní mluvčí Jana Ligdayová. „Policie zahájila trestní stíhání ve věci usmrcení,“ dodala.

Podle serveru byla Anička vyučená kosmetička a vizážistka, odbornou školu dokončila teprve před rokem. „Anička byla tichá dívka, která si svědomitě plnila své úkoly. Rodině vyjadřujeme soustrast,“ sdělil pedagogický sbor.

Na sociálních sítích bohužel lidé kromě vyjádření soustrasti také divoce spekulovali o tom, co bylo příčinou nehody a mnohdy nepěkným způsobem vinili zesnulou. „Znala jsem ji osobně, kamarádka od narození, byla milé zlaté děvče. Nedokážu pochopit některé komentáře tady. Jak dokáží být lidé zlí,“ napsala Ingrid.

Video Zbytečná smrt mladé kosmetičky Aničky (†21): Nehodu na čtyřkolce nepřežila - TV JOJ

 

 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání