Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Tragická srážka BMW s dodávkou: Jeden mrtvý, několik zraněných včetně dítěte!

Autor: VaB, ČTK - 
6. dubna 2021
15:17

Drastická srážka dvou aut na cestě z Dolní Černé Studnice směrem na Jablonec nad Nisou skončila tragicky. Po čelní srážce BMW s dodávkou tady zemřel jeden člověk. Několik dalších včetně dítěte se zranilo.

K nehodě vyrazilo několik jednotek hasičů, hlídky policie a posádky záchranné služby. Zároveň byl i povolán vrtulník Letecké záchranné služby Libereckého kraje. Na místě se nacházelo několik zraněných osob. 

Hasiči museli dva lidi vyprošťovat. „Po několika desítkách minut resuscitace lékař konstatoval smrt u jedné osoby,“ uvedl mluvčí záchranky Michael Georgiev s tím, že se jednalo o pasažéra osobního auta. Další člověk utrpěl těžké poranění a byl převezen do liberecké nemocnice.

Středně těžká zranění utrpělo i dítě, záchranáři jej převezli do fakultní nemocnice v Hradci Králové na dětské traumacentrum. Čtvrtá osoba se při nehodě rovněž středně těžce zranila a byla převezena do jablonecké nemocnice na chirurgickou ambulanci.

„Řidič vozidla BMW pravděpodobně dostal smyk na vozovce, přičemž se čelně střetl s dodávkou,“ upřesnil mluvčí policie Vojtěch Robovský. Okolnosti a příčiny nehody jsou předmětem vyšetřování. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání