Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 13°C

Ruští kriminalisté zadrželi nebezpečného zločince: Má mít na svědomí vyvraždění rodiny a bombový útok!

Ruští kriminalisté zadrželi nebezpečného zločince: Má mít na svědomí vraždu rodiny a bombový útok! - ilustrace
Ruští kriminalisté zadrželi nebezpečného zločince: Má mít na svědomí vraždu rodiny a bombový útok! - ilustrace  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: ČTK - 
17. září 2021
15:49

Ruští kriminalisté zatkli muže, který je podezřelý z povraždění rodiny a z bombového útoku na oddělení policie ve městě Liski na jihovýchodě evropské části Ruska. Zadržení zřejmě proběhlo za dramatických okolností. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční sdělení správy ministerstva vnitra ve Voroněžské oblasti.

Podle vyšetřovatelů podezřelý ve čtvrtek po hádce v jednom bytě zavraždil tři členy rodiny, se kterou se znal. Následně odjel k budově oddělení ministerstva vnitra pro Lisecký okres Voroněžské oblasti, u níž odpálením nálože zničil vstupní dveře. Poté prchl v automobilu. Exploze zranila jednoho policistu.

Podle tiskové služby voroněžské správy ministerstva vnitra policisté auto podezřelého ještě večer objevili a pokusili se ho zadržet. Muž ale začal střílet a při následné přestřelce utrpěl zranění. Nikdo ze zasahujících policistů ani žádná jiná civilní osoba zraněni nebyli.

Problematická byla prohlídka bytu zadrženého. Policisté museli zavolat pyrotechnika, protože u vstupu byla nastražená nálož. Důvod hádky, která vyústila v povraždění rodiny, zatím není jasný.

Video Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých - Jiří Marek

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání