Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Krásnou modelku (†20) ubodal násilnický expřítel: Podle něj šlo o sebeobranu

Autor: rix - 
6. září 2021
20:39

Modelku Geordanu Fariasovou ubodal v brazilském městě Ananindeua její expřítel. Policii poté tvrdil, že jednal v sebeobraně. Bývalá přítelkyně prý nejprve chtěla bodnout jeho, ale on jí nůž sebral, pobodal ji a z místa utekl. Detektivové jeho verzi nevěří.

Policisté tvrdí, že dvaadvacetiletý Lucio Magno Quadros v brazilském městě Ananindeua v ranních hodinách ve středu 1. srpna pobodal svou bývalou přítelkyni, půvabnou dvacetiletou modelku Geordanu Natally Sales Fariasovou, informoval deník Daily Star.

Když však údajného pachatele detektivové vyslýchali, přišel s verzí, že jednal v sebeobraně a prý ani netušil, že sympatickou dívku zavraždil. Podle něj chtěla nejprve útočit dívka a on samotný jí měl vzít nůž, načež ji třikrát bodl. Poté se Quadros vrátil domů, aniž by Brazilce poskytl pomoc.

Policisté ovšem jeho verzi nevěří a podezřívají mladíka z vraždy. Poznamenali také, že oběť na něj v květnu podala policejní oznámení pro násilí a že proti němu vznesla soudní příkaz, který v době činu stále platil. Příbuzní oběti jsou si jistí. Tvrdí, že Geordanu její expřítel ubodal, když se vracela v noci sama domů. Uvedli, že šlo o jejího prvního přítele a pár se často rozcházel.

„Byla to hodná a milá dívka, všichni ji měli rádi. Nikdo nikdy neslyšel, že by ji někdo neměl rád. Měla mnoho snů, chtěla být profesionální modelkou a plánovala jít na univerzitu,“ uvedla její teta.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání