Neděle 19. září 2021
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Oblačno 14°C

Muž (24) zplodil dítě s dvanáctiletou dívkou?! Křtiny oslaví za katrem, její matka nejspíš taky

Autor: rix - 
1. srpna 2021
09:47

V případu obviněného Juana Mirandy, jenž měl zplodit dítě s teprve dvanáctiletou dívkou, padlo další obvinění. Kromě samotného Mirandy, kterého policie poslala do vazby za znásilnění, si kriminalisté došlápli i na matku mladé Američanky.

Policie v Oklahomě obvinila matku nezletilé dívky, která v místní nemocnici porodila zdravé dítě. Desiree Castanedová měla vědět o nezákonném vztahu čtyřiadvacetiletého Juana Mirandy s její nezletilou dcerou, uvedl deník The New York Post.

„Obdrželi jsme spoustu dotazů. Kde jsou sakra rodiče?“ uvedli místní policisté na sociální síti. Podivný vztah jako kdyby pro celou rodinu nebyl nic nenormálního. „Obdrželi jsme fotky, na kterých rodina oběti připravuje pro Mirandu a jeho dvanáctiletou přítelkyni sprchu,“ popsali strážci zákona.

Také matka mladé dívky dostala sprchu, a to pořádně ledovou. Soud ji obvinil ze spolupráce při zneužívání dětí a ze zanedbání výchovy. Otec povedené rodinky mezitím už dvanáct let sedí za znásilnění.

Juan Miranda pravděpodobně poputuje do vězení za znásilnění prvního stupně. Nejdřív se měl strážcům zákona chlubit, že se stane otcem. Nechápal, proč ho policie zatýká. Podle něj na vztahu s takto mladou dívkou nebylo nic špatného. „Pro všechny to bylo překvapení, takové případy tu nemáme každý den,“ řekl k tomu policista Danny Bean.

Ukázalo se také, že mladá maminka během těhotenství nejspíš neprošla obvyklými lékařskými kontrolami, což znamená, že o dítěti nevěděli žádní odborníci, dokud se pár neobjevil v nemocnici.

krasomila ( 2. srpna 2021 16:18 )

Ta paní je evidentně případ pro psychiatra, to je vidět na obočí.

sorgedoktor ( 2. srpna 2021 11:06 )

Jstli ji fotili do policejniho archivu, fotka je akorat

PPP150W ( 1. srpna 2021 15:43 )

Vypadá jako Gargamel

y1xcvbnm ( 1. srpna 2021 14:53 )

krásná matka a od pohledu je vidět její intelekt

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání