Neděle 20. června 2021
Svátek slaví Květa, zítra Alois
Polojasno 32°C

Útočník pobodal za bílého dne v Jihlavě muže loveckým nožem, ten zraněním podlehl

Aktualizováno -
21. března 2021
20:16
Autor: shp - 
20. března 2021
20:30

Za bílého dne došlo v sobotu na jihlavské ulici k brutálnímu konfliktu. Jeden muž zde zaútočil kudlou na dalšího. Po bitce skončili oba zakrvácení. Napadený na tom byl však hůře. V neděli svým zraněním podlehl.

Po napadení zůstala ulice uzavřená. Na místě byly desítky zdravotníků i strážců zákona. Co za konfliktem přesně stálo, není jasné. Podle svědků měli muži dlouhodobě konflikty. Jejich důvodem byla přítelkyně jednoho z nich. Oba bydleli na místní ubytovně. TV Nově se podařilo natočit jednoho z mužů – pravděpodobně útočníka. V obličeji měl krev.

Okolnosti konfliktu, ke kterému došlo v Jihlavě, v současné době prověřujeme,“ prohlásila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová. Pobodaný muž skončil v nemocnici v kritickém stavu. Podle televize je zraněný v horní polovině těla.

Policie zabavila velký lovecký nůž

Druhý muž skončil nakonec v nemocnici také, jeho zranění jsou ale lehčího rázu. Policie nyní zjišťuje, co za potyčkou stojí. Na místě krveprolití zabavila velký lovecký nůž – útočníkovu zbraň.

Vážněji zraněný muž nakonec zemřel v neděli v nemocnici. Potvrdila to mluvčí nemocnice Monika Zachrlová.  "Další informace není možné poskytnout vzhledem k fázi prověřování. Přesnější informace poskytneme, jakmile to bude možné," doplnila. Útočníkovi hrozí až 20 let za mřížemi.

Video: Brutální vraždy stopařek

PPP150W ( 21. března 2021 19:50 )

To spíš Romové českého původu, ne?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání