Úterý 26. leden 2021
Svátek slaví Zora, zítra Ingrid
Oblačno, sněžení 1°C

Chlapce (5) skalpovala a o ucho připravila smečka šesti rozzuřených pitbulů

Autor: shp - 
28. listopadu 2020
20:02

Maličký Mickele Allen (5) z Jamajky si zašel pouze do cukrárny pro nějaké sladkosti. Jenže když se vracel domů, přepadla ho smečka krvelačných pitbulů. Útok byl tak brutální, že rozzuření psi chlapce skalpovali a připravili ho o ucho.

K psímu ataku došlo 22. listopadu. Když zraněného chlapce našel jeho bratr, ležel v tratolišti krve a na hlavě mu bylo z rány vidět maso. Pitbulové ho tou dobou ještě trhali, než se je podařilo zahnat na útěk. Dobrodincům se Mickela zželelo a vybrali na jeho operaci v přepočtu 5,5 milionu korun.

Psi ho ještě trhali, když ho našel bratr

Chlapec pak odletěl do New Yorku, kde se chirurgové pokusili zachránit jeho obličej. Šéf plastické chirurgie z nemocnice Montefiore Dr. Evan Garfein prohlásil: „Byl napaden šesti pitbuly při cestě domů z cukrárny. Ztratil obrovské množství krve.“ 

„Utrhli mu kolem 50 až 60 % skalpu. Většina jeho čela, levé ucho, část levé líce stejně jako obě ruce a nohy utrpěly velká zranění,“ dodal lékař podle The Sun. Renovace obličeje byla úspěšná. A i když chlapce čekají další zákroky, je na dobré cestě za uzdravením.

Chlapec se už zotavuje

Maminka Shereen Antoinette Grindleyová řekla televizi ABC13: „Viděla jsem ho toto ráno. Zotavuje se velmi rychle. Jí, mluví, je úžasný, úžasný. Jsem tak uchvácena. Chci říct: Děkuji vám, děkuji vám, děkuji vám.“ Snad bude malý klučina brzy fit. Prožil si toho opravdu hodně.

Psi nejsou jenom agresoři. Dokážou být i hrdiny.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud