Čtvrtek 21. leden 2021
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír
Oblačno 4°C

Kruté děti podpálily štěně a hrůzný výjev si natáčely: V agonii prchalo do noci jako ohnivá koule

Autor: shp - 
25. listopadu 2020
10:43

Případ, ze kterého se dělá špatně od žaludku nejen ochráncům zvířat, se odehrál v rumunské komuně Zărnești nacházející se v župě Buzău. Skupinka tří dětí tam podpálila nebohého pejska, který pak v plamenech utekl do noci. To vše jenom kvůli tomu, aby získaly lajky na sociální síti.

Ohavné záběry se po zveřejnění začaly šířit po rumunském facebooku a zděsily stovky lidí. Je na nich vidět skupina tří dětí, která násilím drží nebohé štěně a polévá ho hořlavou látkou. Poté ho jedno z dětí podpálí a nebohý pejsek uteče do noci. Je celý pohlcen plameny, uvedl britský web The Sun.

Video Kruté děti podpálily psa, plameny ho pohltily okamžitě - Kola Kariola

Chlapec se smál utrpení zvířete

Podle místní policie se děti dopustily ohavného činu jenom kvůli tomu, aby získaly pozornost na sociální síti. Na videu je slyšet, jak se zvrácený chlapec směje, ale vzápětí přítomná dívka propukne v jekot. Policie už oznámila, že se případem naplno zabývá a rozjela vyšetřování kvůli týrání zvířat.

Strážci zákona také dodali, že tím, kdo video nahrál na sociální síť, bylo teprve třináctileté dítě. Do incidentu jsou namočení další dva nezletilí, ale jejich věk nebyl zveřejněn. Ministr vnitřních záležitostí Ion Marcel Vela (57) oznámil, že navzdory děsivému týrání štěně přežilo.

Použily na něj rozpouštědlo

Od hrozného incidentu je umístěno v organizaci na ochranu zvířat Kola Kariola, která se o něj stará. „Zvíře se stalo obětí otřesného zločinu, kterého se dopustilo několik dětí,“ prohlásil Vela. Dodal také, že děti polily nevinné štěňátko vysoce hořlavým acetonem, než ho podpálily.

Týrání zvířat spáchané mladými lidmi extrémně vážně implikuje, že jejich pozdější chování se může rychle stát násilím páchaným na ostatních lidech,“ dodal Vela. Ministr by rád založil policejní jednotku, která bude zaměřená na potírání zločinů spáchaných na němých tvářích.

Z tyranů zvířat se stávají střelci ve školách

Podle organizace PETA, která se stará o práva zvířat, se 43 % lidí, kteří zaútočili střelnými zbraněmi na školu, dopustilo týrání zvířat. „Zvířata se v takovýchto případech stala cílem agrese před střílením ve škole,“ uvedla organizace ve své studii s děsivými výsledky.

Pejsci jsou odjakživa považováni za nejlepšího přítele člověka. Tento příběh to dosvědčuje.

y1xcvbnm ( 11. prosince 2020 20:03 )

hlavně že se jim dají dost vysoké dávky aby si to měly na co natáčet , hnus

y1xcvbnm ( 11. prosince 2020 20:01 )

jakpak asi ty hajzly a stvůty potrestali ??? těm se říká děti?? Domyslete si co mohou udělat příště, bestie hnusný

hafblaf ( 28. listopadu 2020 19:03 )

Na tyhle "děti" by asi zabrala už jen výchova olovem a rodiče raději vykastrovat, aby neplodili další zmetky.

Gejza Kotlar ( 28. listopadu 2020 06:28 )

Rodiče by měli býti potrestáni jelikož děti dělají to co je rodiče učí je to stejný jako kdyš do tebe jako do dítěte hučí celá rodina haj Hitler

M82mm ( 27. listopadu 2020 09:01 )

Oko za oko zub za zub... nic jineho si ty parchanti nezaslouzi. Nechal bych je taky probehnout. Treba by bezeli tak rychle, ze by je ten vitr uhasil parchanty jedny!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud