Neděle 25. říjen 2020
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Polojasno 14°C

Máma (†56) umrzla na hřbitově po pádu z kola: Na chladné zemi ležela 17 hodin!

ilustrační foto  (Autor: Blesk)
Autor: shp - 
16. října 2020
14:12

Maminka Jacqueline Parsonová (†56) umírala v děsivých mrazech, které dosahovaly až minus 35 stupňů Celsia. Na chladné zemi ležela celých 17 hodin. Místem její smrti se stal hřbitov v anglickém Hullu, kde při projížďce na kole spadla. Policie ji ale nebyla schopna najít včas.

Zraněnou Jacqueline objevil po pádu z kola pejskař, který venčil svého mazlíčka. Zavolal proto po návratu domů strážce zákona, aby jí pomohli. Policisté přijali hovor v 16:45 v neděli 27. října 2018. Ženu však nedokázali najít včas, aby ji zachránili. Mrtvou ji objevili až v 9:30 ráno druhý den, uvedl web Hull Live.

Umrzla o nejchladnější noci v roce

V hullské soudní síni, kde se úmrtí Parsonové projednává, nyní zaznělo, že žena zemřela na podchlazení. Teploty totiž během jedné z nejchladnějších nocí roku klesly pod 35 stupňů Celsia. K tragické smrti podle patologa napomohlo i zranění kotníku, které utrpěla při pádu, a alkohol v jejím těle. Hlavní příčinou smrti je ale podchlazení.

Snoubenec zemřelé Malcolm Cuthbert řekl, že si v sobotu vyrazila na projížďku na kole kolem deváté hodiny ranní. Když se ale nevrátila domů odpoledne, začal o ni mít strach. „Čím později bylo, tím víc jsem si myslel, že šla na pitku, protože chodila už dříve pít. Předpokládal jsem, že je někde opilá,“ prohlásil Cuthbert.

Když snoubenci došla trpělivost, nasedl do auta a jezdil v okolních ulicích a snažil se Jacqueline najít. Marně. Neviděl ji ani její kolo. „Silně pršelo a strachoval jsem se. Čekal jsem, že se vrátí příští den. Nechal jsem dveře otevřené, protože neměla klíče a spal jsem na gauči,“ pokračoval snoubenec. Jenže návratu své milé se bohužel nedočkal.

V neděli ráno jsem očekával, že se vrátí a byl jsem unaven čekáním, ale poté jsem viděl na Hull Live, že žena kolem 50 let byla nalezena na hřbitově a sevřely se mi z toho vnitřnosti. Zavolal jsem policii a oni později přijeli, aby mi řekli, že je mrtvá. Zhroutil jsem se,“ dodal sklesle Malcolm, který si nikdy nepřestane vyčítat, že policii sám nezavolal dříve.

Snoubenec viní z její smrti policii

Ze smrti své milé však viní právě strážce zákona, kteří ji nedokázali najít včas. „Byl to nejchladnější den v roce, ona zmizela a policejní pátrání probíhalo během soumraku, kdy ji stále mohli vidět,“ uzavřel Cuthbert. Pejskař, který ji našel zraněnou, u soudu vypověděl, že když ji našel, byla na dobře viditelném místě a bylo stále světlo.

starypes ( 16. října 2020 18:46 )

-30 pod nulou a baba se projíždí na kole. To je na zabití.

Monikay ( 16. října 2020 14:20 )

zajímavý článek o umrzlé alkoholičce

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud