Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Žena rozčtvrtila slavného hudebníka (†30): Přiznala těžkou závislost!

Rapper Andy Cartwright s chotí  (Autor: Profimedia)
Autor: ČTK - 
31. července 2020
07:19

Zachránit pověst svého manžela, populárního rappera Andyho Cartwrighta z Ruska, se údajně pokusila jeho manželka Marina K. (36) poté, co se měl předávkovat drogami. Jeho tělo prý radši rozčtvrtila a ukryla v ledničce. Snažila se tak prý uchovat manželovu památku. Alkoholismus se totiž v zemi toleruje, ale narkomanie ne. 

Ruská policie v bytě v centru Petrohradu zadržela ženu podezřelou z rozčtvrcení svého manžela, známého ukrajinského rappera. Ten byl tou dobou již čtyři dny po smrti, nejspíše kvůli předávkování drogami.

„Žena tvrdí, že nechtěla zavdat důvod, aby manžela pokládali za narkomana, a tak se rozhodla těla zbavit a pak oznámit, že muž zmizel," napsal list Kommersant.

Když do bytu na Něvské třídě dorazila policejní hlídka, spočívaly části hudebníkova těla v pěti balících, uložených v ledničce a na chodbě. Policisty o úmrtí vyrozuměl advokát rapperovy manželky, vlastně již vdovy, která řekla, co udělala.

Případ prověřují kriminalisté. Znalci mají potvrdit, zda příčinou smrti skutečně bylo předávkování drogami. To ale nebude snadné. Podle některých zpráv žena dokonce vyprala jeho orgány v pračce!

Třicetiletý Oleksandr Juško se pod uměleckým jménem Andy Cartwright proslavil v ruské reality show se slovními souboji rapperů. Drogy podle petrohradského tisku zprvu užíval jen rekreačně, ale nakonec jim propadl kvůli depresi, protože během pandemie přišel o práci a jeho příjmy se prudce ztenčily. V jednom z rozhovorů tvrdil, že z 90 procent své texty skládá střízlivý a že zbývající desetina připadá na vrub jen alkoholu.

V Rusku má pro opilce jejich okolí často porozumění, ale narkomany společnost tvrdě odsuzuje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud