Bridžový šampion si vzal domů nájemníka: Šílenec mu usekl hlavu samurajským mečem

Autor: ran - 
31. července 2020
19:57

Victor King (†64) z amerického Connecticutu byl podle slov jeho známých a kamarádů laskavý a mírný člověk, který lidem rád pomáhal. Chtěl pomoci i Jerrymu Davidu Thompsonovi (42) tím, že mu poskytl podnájem ve svém domě? Možná. Jisté je, že ho tento nájemník na konci července připravil o život.

King byl nalezen mrtvý ve své kuchyni s hlavou oddělenou od těla částečně zakrytý prostěradlem. Vraždě podle Daily Mail předcházela hádka kvůli nájemnému. Už den předtím Thompson svému domácímu máchal zbraní, kterou ho pak připravil o život, před očima. K brutálnímu činu použil samurajský meč zvaný katana.

King v roce 2016 vyhrál americký šampionát v karetní hře bridge, patřil tedy ve své branži ke špičce. „Jeho největší láska byl bridge. Strašně rád druhé zasvěcoval do tajů pravidel této karetní hry. Vždycky, když jsem ho viděl, vypadal v dobré náladě. Bylo dobře v jeho přítomnosti,“ řekl pro server Kingův bratranec Jim Banks.

Vrah s policií při pondělním zatýkání nekomunikoval, jen utrousil, že vše, co potřebují vědět, najdou v přihrádce uvnitř jeho jeepu. Tam na papíře stálo, že Thompson je „suverénní občan“ stojící nad zákony a že s nimi odmítá jakkoli mluvit.

pooomeranc ( 1. srpna 2020 12:15 )

Další z milých BLM

Schlafenberg ( 1. srpna 2020 10:04 )

A přitom je to takový sympatický obličej

krapotkin ( 1. srpna 2020 08:50 )

Už podle xichtu si mohl domyslet, co to tahá domů.

ketller ( 1. srpna 2020 08:47 )

marlen!!hovořit o sluničkéřích jako Isová,Mádl to je jako debata s retardem Grétou která má mozek kuřete!!

ketller ( 1. srpna 2020 08:45 )

všichni co zde chtějí migranty těm přeji takového exota!­!!Šroj­drová,­Peká­rová, atd 50senátorských hnupu,jelit atd piráti Richterová atd vemte si je domu a nenabízejte zlo,­vrahy,­zločin­ce,te­roris­ty ostatním lidem!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud