Otci ruply nervy, když učil syna (†2) na nočník: Dal mu pěstí a zabil ho!

Autor: ran - 
31. července 2020
19:01

V americkém Houstonu v neděli zemřel malý chlapec zřejmě rukou svého otce. Podle obžaloby měly „tatínkovi“ ujet nervy – otec chlapce na místě zmlátil. Ten svým zraněním podlehl později v nemocnici.     

V době incidentu se podle obžaloby doma nacházel jak malý Antonio a jeho otec, tak chlapcova matka. Byla neděle odpoledne. Matka se zrovna pohybovala v jiné místnosti, když zaslechla sérii ran a úderů. Přispěchala na místo, kde se její partner Antonio Devonte Hicks (21) měl věnovat chlapci a učit ho na nočník. 

Našla synáčka v bezvědomí ležet na podlaze. Co se dělo pak, není doposud zcela jasné. Jisté je, že sám otec syna dovezl na pohotovost. Chlapec krátce nato zemřel v nemocnici. Měl na sobě jak čerstvá zranění, tak i zranění již zhojená.

Podle první výpovědi Hickse na policii jeho a syna někdo na ulici napadl. Zranění ale tomu, co policii vykládal, neodpovídala. Nakonec šel s pravdou ven.  

Hicks byl obviněn za ublížení na zdraví s následkem smrti – až budou známy výsledky pitvy, je ale možné, že se obvinění ještě změní, resp. Hicks bude obviněn z vážnějšího zločinu.

Příbuzní se přišli před dům, kde k nešťastné události došlo, s chlapečkem rozloučit. Jelikož malému Antoniovi říkali Baby K, svíčky uspořádali do tvaru písmene K. Přinesli mu také na místo jeho oblíbené hračky.  

horaIysa ( 2. srpna 2020 14:17 )

Skvělá zpráva bude až zdechneš.

liskabystrouska ( 1. srpna 2020 08:56 )

chudacek maly ...a to se deje i v Cr....

alzbeta59 ( 1. srpna 2020 08:24 )

tak tu sedim a premyslim co se stalo s Black lives matter? Na toho maleho kluka to neplatilo???

chebeka ( 1. srpna 2020 07:14 )

LEEXI.ŇET - úžasné sеznamovаcí místo pro dospělé, kteří chtějí najít partnеra, který budе mít sеx

cechycechum ( 31. července 2020 20:15 )

Skvělá zpráva, díky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud