Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Policista obviněný z vraždy Floyda nakupoval v obchodě: Měl bys být ve vězení! křičela na něj žena

Autor: rc - 
24. června 2020
17:16

Sociálními sítěmi začalo kolovat video s jedním z policistů obviněných ze smrti George Floyda. J. Alexander Keung byl spatřen v obchodě v americkém Minneapolisu, kde si kupoval sušenky. V obchodě ho poznala žena, která ho konfrontovala. Přes celý obchod na něj začala křičet, že nemá právo chodit svobodně po zemi a měl by pykat za to, co udělal.

V pátek byl propuštěn z vazby jeden ze čtyř policistů, kteří jsou obviněni ze smrti George Floyda. Šestačtyřicetiletý Afroameričan zemřel pětadvacátého května v americkém městě Minneapolis po brutálním zásahu policisty Dereka Chauvina, který mu měl až osm minut klečet na krku. Brutalitu strážníka zachytila kamera a video se začalo šířit sociálními sítěmi. Smrt Floyda vyvolala celou řadu protestů, které se ze Spojených států přesunuly i do evropských zemí.

Spolu s Derekem Chauvinem ze smrti Floyda byli obviněni další tři policisté – Tou Thao, Thomas Lane a J. Alexander Kueng. Právě poslední z nich podle informací britského deníku Metro v pátek zaplatil kauci v hodnotě 750 tisíc dolarů (cca 18 milionů Kč) a vyšel z vazby na svobodu! Hned druhý den byl spatřen v obchodě Cub Foods, kde si poklidně kupoval sušenky. Ovšem šestadvacetiletého policistu poznala jedna žena, kterou jeho přítomnost na svobodě šokovala. Přes celý obchod na Keunga začala křičet, že nemá žádné právo tam být. „Neměl byste mít právo tady nakupovat. Neměl jste být ani propuštěn na kauci,“ křičela na něj, zatímco vše natáčela na kameru. Policista ji poklidně odvětil, že je mu líto, že to tak cítí.

 

Nicméně rozhořčená žena ho následovala až k pokladnám a stále natáčela vše na videokameru. „Neměl byste mít právo chodit takhle klidně po Minnesotě,“ pokračovala a zvýšila hlas, aby všichni kolem věděli, že se jedná o policistu, který byl přítomen u vraždy Floyda. „Byl tam, když ho zabili (Floyda). A je to prostě tak šílené, že jste tady, myslet si, že je vše v pořádku. Myslím tím, že se nechcete ani omluvit, nechcete nic říct,“ pokračovala a dodala, že by měl jít zpátky za mříže. Keung je obviněn z vraždy druhého stupně a ze svého činu se bude zpovídat koncem června.

ludva prevratil ( 24. června 2020 20:25 )

Ketllere zahrajeme si na PRAVDU chceš ? PROČ jsou OBVINĚNI 4 POLICAJTI z VRAŽDY v Minneapolis ? Pokud na krku údajně KLEČÍ na NEBOHÉM Jirkovi Floydovi jen JEDEN ? NEBUDE TO NEJSPÍŠ TÍM, že zbývající 2 ( slovy dva) jsou za autem v takovém úhlu, že to ze začátku nebylo vidět ?... a ten 4. ( čtvrtý) že mu nepomohl a jistil Ty 3 aby ho mohli LYNČOVAT natolik - že se UDUSIL ? podívej se na News in USA a bude Ti jasné i to, co TVÁ VYGUMOVANÁ hlava nechápe a ani JEŠITNOST, že má někdo jiný PRAVDU než Ty !

ludva prevratil ( 24. června 2020 18:29 )

KETLLERE - bud si SLEPÝ nebo BLBÝ nebo OBOJÍ / pokud vím, tak na něm klečelo více než 2 POLICAJTI ? Přes jeho PROSBY i PROTEST PŘIHLÍŽEJÍCÍCH ? Byl de facto On-Line UŠKRCEN !!! Ti CAPs mají za následek - zničení celého Minneapolis ! a doufám , že bude SMRT potrestána SMRTÍ !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!

ludva prevratil ( 24. června 2020 18:22 )

Aha a Ty VYPÁLENÉ a VYDRANCOVANÉ obchody včetně VYPÁLENY POLICEJNÍ stanice udělal KDO ? PETROLINDO - ŘEKNI MI CO HULÍŠ a JÁ TI POVÍM JAKÝM SI ČLOVĚKEM ? Podle mě to byl ale CRACK a nějaká odnož SYNTETICKÉ Drogy jinak si nedovedu představit Tvůj příspěvek, který je zcela proti smyslu Lidského chápání ?

ludva prevratil ( 24. června 2020 18:16 )

žena z Obchodu se zachovala naprosto LUXUSNĚ Těm Všem "FÍZLŮM PŘEJI" - aby se báli v OBAVĚ o svůj život vyjít před práh jejich vlastních domovů - za to co ne( UDĚLALI) !!! Černí bratři, tak jak si v té Američce říkají - SMRT Jirky FLOYDA POMSTÍ a pouliční Gangy se budou předhánět - KTERÝ ZÍSKÁ jejich SKALP ! KDO SEJE VÍTR.....a dál už to znáte

petrolinda ( 24. června 2020 18:14 )

Ve zlaté rakvi neležel George Floyd, ale jakási světlá postava? Policista natočený při klečení na krku George Floyda je ve skutečnosti krizový herec Ben Bailey z Hollywoodu, ale policejní fotografie zatčeného policisty zobrazuje jiného a mladšího muže! Znovu jsme svědky spiknutí jako v případě údajné mrtvoly Jeffreyho Epsteina vyměněné za tělo zemřelého herce z reality show! George Floyd i Derek Chauvin navíc prý spolu pracovali ve stejném podniku jako vyhazovači! Pracovali pro latinskoamerickou miliardářku, která hned vedle klubu vlastní budovu s Velkou lóží International Order of Odd Fellows!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud