Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno 21°C

V čističce odpadních vod našli mrtvolku miminka. Krkavčí matka je už v rukách policie

Autor: shp - 
10. června 2020
17:29

Děsivý nález, ze kterého se člověku svírá hrdlo. V úterý ráno se pracovníci čističky odpadních vod v Popradě zděsili, když objevili tělíčko mrtvého novorozence. Ve špinavé vodě bylo zachycené za mříž, kterou právě čistili.

Zděšení muži z čističky okamžitě zavolali policii a zalarmovali své nadřízené. Přivolaní kriminalisté a specialisté nechtěli o nálezu nic říct. Krajský policejní mluvčí Igor Pavlík otřesný čin Novému Času potvrdil. Jelikož se ale jedná o citlivou smrt nemluvněte, i on byl ale jinak na slovo skoupý.

Dne 9. 6. 2020 v ranních hodinách bylo v čističce odpadních vod Poprad – Matejovce nalezeno tělo novorozence bez známek života. Popradský vyšetřovatel začal trestní stíhání ve věci zločinu vraždy novorozeného dítěte matkou. Vzhledem k citlivosti případu a probíhajícím procesním úkonům není možné sdělit bližší informace,“ řekl.

Krkavčí matku už dopadli

Podle informací slovenského webu policie zadržela podezřelou krkavčí matku v rekordním čase. K nálezu se vedení Podtatranské vodárenské společnosti nechtělo vyjádřit. „Protože dnešní případ je ve stadiu vyšetřování, naše Podtatranská vodárenská provozní společnost se nemůže vyjádřit k předmětné události,“ prohlásila její mluvčí Božena Dická.

Před nedávnem Česko šokoval případ čtyřměsíčního Tadeáška, o kterém nejprve jeho matka tvrdila, že zmizel, když usnula v parku. Později se ale ukázalo, že dítě už mrtvé v batohu zatíženém kameny hodila do blízké řeky. Policie vyloučila násilný trestný čin, případ ale dál šetří! Fotografie z pátrání po miminku si můžete prohlédnout v galerii:

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání