Holčičce (4) zabil mladík v BMW oba rodiče: První slova zdrcené rodiny

Autor: chal - 
5. června 2020
05:01

Tragickou bilanci měla nedělní nehoda dvou osobních aut u Černožic na Královéhradecku. Po čelním střetu BMW řízeného mladým řidičem Petrem N. (†26) se škodovkou rodiny profesionálního řidiče Radka Ž. (†40) zůstali tři mrtví. Zemřel viník nehody v bavoráku i Radek s partnerkou Janou (†30). Střet s vážnými zraněními přežila jen jejich čtyřletá dcerka. O holčičku se budou muset postarat příbuzní, které nešťastná událost velmi zdrtila.

Čtyřletá holčička po nehodě skončila ve vážném stavu v nemocnici, kde bojovala o život. Ve čtvrtek rodinní známí na sociálních sítích oznámili, že dívenka je z nejhoršího zřejmě venku.

Ve čtvrtek podstoupila operaci čelisti. „Má několik dalších zlomenin na hlavě, zlomenou ruku, žebra jí zmáčkla plíce, ale měla by být mimo ohrožení života,“ informoval rodinný známý na instagramu.

Dívčini rodiče takové štěstí neměli, čelní střet s bavorákem jedoucím rychlostí vysoko překračující povolený limit ani jeden z nich nepřežil.

O děvčátko se tak budou muset postarat příbuzní, kteří se prý teprve rozhodnou, jestli budou pro dívenku zakládat transparentní účet. „Sice rodiče jí už vrátit nedokážeme, ale chceme jí zajistit alespoň krásné dětství s lidmi, kteří ji milují, a to jsme v tuhle chvíli schopni zajistit jak finančně, tak i po duševní stránce," vzkázala Radkova příbuzná Iva Ž. na facebooku.

Na sociální síti se také objevilo společné parte zesnulých rodičů malé holčičky. „Ze života, který měli oba tak rádi, odešli nám navždy bez slůvka rozloučení naši milovaní," uvedli na smutečním oznámení pozůstalí.

Pohřeb se uskuteční ve středu 10. června v Jičíně. Radkovi kolegové na 11. hodinu, kdy obřad začíná, naplánovali svůj vlastní způsob rozloučení a vzdání úcty zesnulým, příznačný pro šoféry. „Tímto vás prosíme dne 10.6.2020 v 11:00 o vaše dlouhé zatroubení, děkuji," uvedl jeden z iniciátorů vzpomínkového aktu.

Tragickou nehodu způsobil svým riskantním manévrem a nebezpečně rychlou jízdou mladý řidič bavoráku Petr N. Podle svědků se na rovném úseku vřítil do protisměru, kudy bohužel zrovna projížděla tříčlenná rodina ve škodovce. Oba vozy se pak měly na poslední chvíli snažit střetu vyhnout, bohužel bylo ale příliš pozdě.

Video Petr se řítil obcí 130 km/h, pak zabil rodiče malé holčičky (4) 

inkvizitor ( 6. června 2020 08:08 )

už dlouho tu nebyl tak relevantní komentář!!

offline ( 5. června 2020 18:45 )

Není už čas na druhá slova zdrcené rodiny?

sukin-sa-vracia ( 5. června 2020 14:40 )

Rodina toho ksindla to jsou typičtí voliči ODS a TOP 09

Georgenakloneny ( 5. června 2020 13:59 )

zeptej se mukla hlavně toho - který za zmiňovanou paštiku dostane 14 Měsíců NATVRDO ? Ukradená zmiňovaná paštika je 18 Kč / NÁKLADY na 1. den ČESKÉHO VĚZNĚ je zhruba 1400 Kč se vším všudy ! Takže ... CO z TOHO PLYNE ? že ta PAŠTIKA stojí DAŇOVÉHO POPLATNÍKA POŘÁDNÝ RANEC místo toho aby šel viník sbírat v alternativním trestu třeba ODPADKY na Černé skládce místo pracovníků Komunálu 1.DEN ???

prokop78 ( 5. června 2020 13:44 )

Pokud nebudou všude radary, tučné pokuty, nenávratné braní řidičáku něco jako zákon na slovensku 3x a dost, tak se nic nezmění.. Pán co doplatil s manželkou na zbytečně rychlou jízdu mladého kluka, tak se živil jako řidič kamionu, najezdil tisíce km v zahraničí určitě i v západní evropě a tam se mu nic nestalo.. Víte proč? Tam jsou řidiči normální, nejsou tolik agresivní,vědí že volant je zbraň a mají nad sebou tvrdou ruku. Je pravdou, že i silnice jsou tam vybudované a proto tam nejsou spěchající nervózní řidiči..všechno je to o lidech.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud