Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

„Co to je za idiota?“ Muž si namydlil auto u malebné řeky: Způsobil poprask na sociálních sítích!

Muž si namydlil auto, uškodil životnímu prostředí a stal se nechtěně hvězdou sociálních sítí.  (Autor: Policie S)
Autor: shp - 
6. května 2020
22:22

Muž ze Slovenska se stal nechtěně hvězdou sociálních sítí. Jeho fotka je nesmírně sdílená a komentovaná. Dotyčného vyfotili policisté, jak si u vodního toku namydlil auto a chtěl ho umýt nehledě na to, jak tím uškodí životnímu prostředí.

Popularity snímku jsou si vědomi i sami strážci zákona. „Tato fotka obletěla za poslední dny asi celý slovenský facebook,“ napsali na sociální sítě. Fotka muže ukazující u vozu znak míru je vtipná, ale možná hned každému nedojde, co se na ní děje.

Muže policisté vypátrali

Červené našampónované auto nebylo těžké ztotožnit s majitelkou. Policisté ještě přes víkend kontaktovali jejího známého, který se nakonec k tomuto podivnému činu u obci Šuľany přiznal,“ uvedli policisté. Muž svým jednáním uškodil přírodě!

Šamorínští policisté ho vyslechli a přestupek na úseku ochrany životního prostředí předáme pracovníkům Odboru životního prostředí Dunajská Streda na další jednání o rozhodnutí o vině a trestu,“ uzavřeli ochránci zákona. Slováci jsou z mužova chování zděšeni.

Co je to za idiota?

Co za idiota může toto udělat? Jezdit ve volvu a ušetřit za myčku 150 korun,“ napsal jeden z uživatelů facebooku. „Představte si to vakuum, co musí mít v hlavě. Jak ho tam napadlo jít umývat auto?,“ táže se nechápavě další.

Muž si namydlil auto, uškodil životnímu prostředí a stal se nechtěně hvězdou sociálních sítí.Muž si namydlil auto, uškodil životnímu prostředí a stal se nechtěně hvězdou sociálních sítí. | Policie S

Lubomr Babek ( 6. května 2020 23:14 )

Vypadá, jako Rómský zlodej aut, který se chce pochlubit, ovšem absolutně bez inteligence.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud