Tři mrtvé děti (†1, †3 a †4) po požáru chaty: Mstil se žhář za nevěru?!

Aktualizováno -
14. ledna 2020
15:58
Autor: ČTK, VaB - 
14. ledna 2020
15:42

Ohromná tragédie v Košicích! Požár, založený zřejmě ze msty, si vybral tu nejhorší možnou daň. Zemřely při něm tři děti (†1, †3, †4). Policie už má podezřelého z tohoto strašného činu!

Tři malé děti zemřely v úterý ráno při požáru chaty v Košicích na východě Slovenska. Oběti byly ve věku jednoho, tří a čtyř let. S odvoláním na mluvčí hasičského a záchranného sboru Katarínu Križanovou o tom informoval zpravodajský web tvnoviny.sk. Podle něj mohl být oheň založen úmyslně ze msty za nevěru. 

Križanová uvedla, že přivolaní hasiči zasahovali při požáru „jednoduché stavby“ v městské části Košice-Jih. V objektu při tom podle ní byly nalezeny tři nezletilé osoby bez známek života.

Server tvnoviny.sk v této souvislosti uvedl, že má informace, podle kterých někdo chatu podpálil úmyslně. „Policie už má i podezřelého, který to zřejmě udělal kvůli nevěře partnerky," napsal web. 

Ve vážném stavu skončil v nemocnici i třicetiletý muž. „Utrpěl popáleniny II. a III. stupně na 27 procentech těla s možností postižení dýchacích cest. Nachází se na jednotce intenzivní péče,“ uvedla pro tvnoviny mluvčí kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie Nemocnice Košice-Šaca Martina Pavliková.

Dodala, že ve spolupráci s policií museli přijmout určitá bezpečnostní opatření. 

 

hardcorefuture ( 14. ledna 2020 18:14 )

Čobolský cikáni

gigon ( 14. ledna 2020 17:44 )

ty jsi jenom syn stareho vola pitomec,,,,

offline ( 14. ledna 2020 17:25 )

Klid, dětí je dost, ještě čtyři zbyly a žena je těhotná. Pokud nemá ten plodný muž spálené přirození, na deset kousků to určitě dotáhnou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud