Pedofil zabil chloroformem devítiletou holčičku: Našli ho mrtvého v cele

Pedofil Jeffrey Beagley (†34) chloroformem zabil devítiletou holčičku, kterou chtěl znásilnit. Našli ho mrtvého v cele.  (Autor: Grand Junction Police Department)
Autor: chal - 
30. prosince 2019
19:52

Poslední den roku měl proběhnout soud s pedofilem z amerického Colorada, kterého policisté podezřívali z vraždy a pokusu o znásilnění devítileté dívky. Holčička podle vyšetřovatelů zemřela, když ji 34letý Jeffrey Beagley otrávil chloroformem. Úchyl zřejmě plánoval děvčátko znásilnit. V pondělí ho našli ležet mrtvého v jeho cele.

Když kriminalisté začali 9. listopadu vyšetřovat náhlou smrt teprve devítileté dívky z města Grand Junction ve státě Colorado, brzo bylo jasné, že zemřela násilnou smrtí. Stopy vedly k 34letému muži, který žil se zavražděnou dívkou, její matkou a sourozencem. Jeffrey Beagley si navíc den před dívčiným úmrtím domů objednal lahvičku chloroformu.

Beagley zřejmě neplánoval dívku rovnou zabít, neměl pro ni ale přichystaný o moc lepší osud. Policisté u něj našli kameru, zakrvácené deky s polštáři, sexuální hračky, lubrikant, masky, balonky a počítač s tisíci pornografickými obrázky a videy.

Podle vyšetřovatelů chtěl Beagley holčičku znásilnit. Pedofil čelil obvinění z vraždy prvního stupně, pokusu o znásilnění, zneužití dítěte a neúmyslného zabití. Trest ale dostat nestihl, protože ho v pondělí 23. prosince našli ležet mrtvého na zemi v jeho cele. Policisté čekají na výsledky z toxikologie, Beagley ale podle nich zřejmě zahynul bez cizího zavinění.

Jan Brandis ( 31. prosince 2019 09:02 )

Škoda. Měli mu to udělat veliký

Schlafenberg ( 30. prosince 2019 22:58 )

Templ ( 30. prosince 2019 22:02 )

Tak by to mělo fungovat po každé 👍

gurke ( 30. prosince 2019 20:42 )

Haha někdo tu sfi ňi sejmul

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít