Pedofil (†40) ve vězení nepřežil ani měsíc: Muklové vzali spravedlnost do vlastních rukou!

Christian Maire ve vězení nevydržel ani měsíc. Zabili ho spoluvězni  (Autor: Profimedia.cz, Oakland County Sheriff's Office)
Autor: chal - 
10. ledna 2019
18:00

Americký soud na začátku prosince poslal pedofila Christiana Maira (†40) na 40 let do vězení. Tam sexuálního predátora čekal další trest, necelý měsíc po odsouzení ho totiž spoluvězni umlátili a ubodali k smrti.

Christian Maire šel do vězení jako organizátor skupiny pedofilů, která na internetu získávala erotické fotografie a videa od nezletilých dívek. Síť devíti deviantů si říkala Znudění. Každý z členů skupiny měl určenou roli. Někdo sháněl kontakt na děti, jiný jim psal jako kamarád a vyvolal v nich důvěru, další se vydával za teenagera a žádal od nich sexuální materiály. Znudění tak byli dobře sehraní, během několika let měla jejich činnost přes sto obětí.

Christian Maire u soudu plakal. „Omlouvám se všem, kterým jsem zkazil život,“ řekl. Projevená lítost ale neobměkčila ani soud, ani oběti. Jedna z nich byla soudnímu stání přítomná a Mairovi předpověděla budoucnost. „Ve vězení z něj vymlátí duši,“ sdělila nejmenovaná 20letá dívka, která byla se Znuděnými v kontaktu zhruba před šesti lety.

Omluva skutečně obžalovanému nepomohla, nakonec od soudu odešel s trestem 40 let odnětí svobody. Ze čtyř desetiletí se nakonec vyklubalo jen několik týdnů. Na svobodu se ale vůdce skupiny deviantů nedostal. Na pedofila si bez pár dnů měsíc po odsouzení došláplo sedm vězňů, kteří vzali spravedlnost do vlastních rukou.

V pátek Christiana Maira ubili a ubodali k smrti. Pedofilové mezi ostatními vězni nebývají příliš oblíbení a v tomto případě se to jen potvrdilo. Útok směřoval i na dalšího ze skupiny Znuděných Michala Figuru (36), ten ale na rozdíl od svého šéfa přežil. V jakém stavu Figura je policisté médiím nesdělili. V souvislosti s vraždou nebyl nikdo obviněn.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud