Vrah Petr Kramný (41) ve vážném ohrožení! Desítky vězňů na Mírově schvátila epidemie černého kašle!

Autor: jn - 
5. prosince 2019
18:12

V nejtěžším moravském žaláři, na Mírově, vypukla mezi vězni závažná epidemie černého kašle! Podle zdroje Blesku s touto nebezpečnou chorobou izolovali až 30 vězňů. V ohrožení se ocitl také odsouzenec Petr Kramný (41), který si odpykává 28 let vězení za vraždu své manželky a dcery.

Velice vážné onemocnění ohrožuje obyvatele drsného mírovského kriminálu, ve kterém si odpykávali a odpykávají tresty někteří z nejhorších českých vrahů a násilníků. Podle zdroje Blesku tam několik desítek vězňů bylo infikováno nebezpečným a vysoce infekčním černým kašlem. 

V ohrožení se ocitl také Petr Kramný, který si na Mírově odpykává 28 let kriminálu za vraždu své manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8). Ty přišly o život v roce 2013 na dovolené v Egyptě. Kramný trvá na své nevině, byl ale usvědčen a pravomocně odsouzen za to, že obě své nejbližší připravil o život elektrickým proudem. 

K informacím o propuknutí závažného onemocnění ve věznici se pro Blesk vyjádřila Petra Kučerová, mluvčí Generálního ředitelství Vězeňské služby ČR. „Tuto informaci mohu potvrdit. Spolupracujeme s krajskou hygienickou stanicí a přijali jsme příslušná epidemiologická opatření,“ řekla mluvčí ve čtvrtek Blesku. 

Černý kašel je bakteriální, vysoce infekční onemocnění dýchací soustavy. Přenáší se kapénkami. Obvykle se projeví záchvaty kokrhavého kašle, které mohou přetrvávat až 100 dní. Nemocný zvrací, hubne, je vyčerpaný. Urputný kašel může vést až ke zlomenině žeber, vzniku kýly a pomočování.

Video  Kramný před soudem  - Blesk - Karel Janeček

dajka123 ( 7. prosince 2019 07:49 )

Blbe článek je o černém kašli ne o rozsudku 2x vraha.

bre-burda ( 6. prosince 2019 23:06 )

Takže ho bez jakýchkoli důkazů, na základě spekulací jakýchsi pseudo-odborníků odsoudili defacto k smrti.

dajka123 ( 6. prosince 2019 19:10 )

Jj, za 25h popsané jen 2str.na diskuzi. 😱

2pejsek2 ( 6. prosince 2019 18:05 )

Tak zhebne. No a co?

jjusa ( 6. prosince 2019 15:34 )

Kdyby nebyl vrah Kramný v base tak ani nevíme že na Mírově vypukla epidemie černého kašle Expres,extra cz,idnes a Blesk mají v titulku Kramného a ostatní jen tak mimochodem dovětek,jeho popularita klesla není co bývala

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud