Vážné zranění soudkyně z případu Kramný: Na rozsudek o podjatosti si teď musí počkat

Autor: dce - 
11. října 2018
13:00

Před měsícem ostravský soud v čele s Renátou Gilovou opět projednával případ Petra Kramného. Tentokrát měla soudkyně rozhodnout o své vlastní podjatosti. Jednalo se za zavřenými dveřmi, a tak se napjatě čeká na vypracování oficiálního stanoviska. Jenže soudkyně si zlomila ruku...

Soudkyně Renáta Gilová měla na starost případ vraždy Moniky a Klárky Kramných už od počátku jednání na krajském soudu v Ostravě. Stala se navíc často terčem útoku obhajoby a podporovatelů obžalovaného - a později i odsouzeného - Petra Kramného. Podle nich byla totiž proti němu podjatá, což sama odmítala.

11. září se kvůli tomu dokonce konalo jednání, v němž měla hlavní slovo právě Gilová. Ke schůzce se členy senátu došlo v 9 hodin ráno v kanceláři doktorky Gilové," řekl mluvčí Krajského soudu Jiří Barč. "V případě, že rozhodne, že podjatá není, tak toto rozhodnutí dále ještě podléhá stížnosti ze strany navrhovatele."

Server TN.cz přišel s informací, že soudkyně Gilová se zranila - má zlomenou ruku. Otázku, zda to může nějak pozdržet zveřejnění rozhodnutí, rychle zodpověděl místopředseda Krajského soudu Igor Krajdl. 

"Rozhodnuto bylo 21. září, zákonná lhůta pro vypracování usnesení je do 19. října. Lhůta bude dodržená. Předpokládá se, že nejpozději začátkem příštího týdne bude usnesení vypraveno," uvedl. Gilová navíc i přes zranění dál chodí do práce.

satanas ( 17. listopadu 2018 09:21 )

VY jste banda primitivnich idiotu..Spinit se svami nehodlam a louceni zavrsim --jdete do pWdele, blbecci..Krakonose zdravim,,,je ponem shanka na politice,,tak!!!

..krakonos500 ( 22. října 2018 11:14 )

Kramný znovu vraždil v Egyptě elektřinou! Na dálku a rovnou z cely! (alespoň podle kramnokonečníků s jejich bláboly o elektřině) https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/571950/david-62-zemrel-na-dovolene-v-egypte-r odina-dostala-telo-bez-organu.html

la.ma ( 21. října 2018 19:28 )

nevím o tom, že bych měl v bytě cizáckou montovnu makám kdy chci já, čtu si co chci já ty holt nevíš nic o dnešní době - jen žereš presstituty s jejich strašením

satanas ( 21. října 2018 18:25 )

T-lamo,,co ty vis o Hipies,,makej v cizackejch montovna, poslouchej presstituty, no urcite bych tve "mladi" za to me nevymenil,,.Give pitomcum a Chance!

satanas ( 21. října 2018 17:22 )

NO, uz tu na vas cekame! V prijimacjch taborech pro migranty mate vyhrazena V.I.P mista!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud