Vykutálená dcera podle policie vyluxovala matce účet: Zmizelo půl mega!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
1. prosince 2019
19:35

Královéhradecká policie podezírá devatenáctiletou ženu z toho, že své matce prostřednictvím elektronického bankovnictví vybrala z účtu přes půl milionu korun.

Soud na podezřelou uvalil vazbu. V případě odsouzení jí hrozí až deset let vězení. „Dcera si bez souhlasu matky opatřila přihlašovací údaje do jejího elektronického bankovnictví. Po přihlášení se k bankovnímu účtu své matky měla převést peníze prostřednictvím 22 příkazů v průběhu několika měsíců letošního roku," řekla policejní mluvčí Magdaléna Vlčková.

Peníze žena podle policie utratila pro svou vlastní potřebu. Podezřelá se před policií skrývala. Detektivové ji v minulých dnech vypátrali a zadrželi na Náchodsku.

Obvinili ji z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, podvodu a neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací.

Policie připomněla, že by lidé měli být při používání internetového bankovnictví opatrní. „Neměli by sdělovat dalším osobám hesla. Může se jednat například o elektronické bankovnictví, ale i o poštovní schránku či například prostředí účtů na sociálních sítích," uvedla mluvčí.

Hnuep ( 2. prosince 2019 11:37 )

Naštěstí pane tou matkou nejste. Ona je dost zákeřná ta její matka, že udala vlastní dceru.

A Vy jste pane ještě zákeřnější, protože byste ji nedopřál ty penize ani v dědictví. Taková nenávist. Fuj. Fakt fuj. To je hnůj.

A když tady někdo napiše, že je holka ve vazbě a že vzala někomu penize, proč to hned berete, že to tak opravdu je??

Mohla kartu dostat holka k dispozici, nebo to mohl udělat někdo jiný třeba. Tak pane europo nedělejte chytráka. Běžte radši spat.

Pane až něco příště přečtete, tak se zamyslete že to může být i jinak a běžte sepsat nějaké vydědění ať jste pane spokojený.

europa ( 2. prosince 2019 06:56 )

Být tou matkou, takovou dceru bych vydědil. Takový důvod k vydědění musí uznat každý soud.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud