Vražda, nebo nehoda? Mirku (†34) našli před čtyřmi měsíci. Policie stále neví, jak zemřela

Vražda, nebo nehoda? Mirku (†34) našli před čtyřmi měsíci. Policie stále neví, jak zemřela  (Autor: Policie ČR)
Autor: dce - 
1. prosince 2019
15:17

Mirka (†34) z Olomoucka zmizela v druhé polovině července a trvalo dlouhých čtrnáct dní, než ji policie našla. Bohužel bylo na její záchranu pozdě, Mirku objevili mrtvou v lesíku. Ani po téměř čtyřech měsících policie ale nezná příčinu její smrti!

"Výsledky pitvy, bohužel, zatím nemáme k dispozici. Samozřejmě je obdržíme," řekla policejní mluvčí Irena Urbánková portálu TN.cz. Na závěry soudních lékařů čekají již od 8. sprna, kdy policisté objevili Mirčino tělo v lesíku poblíž auta, ve kterém 23. července odjela z domova.

Její manžel nejprve zveřejnil na sociálních sítích status, že pátrá po automobilu, který mu někdo ukradl. Teprve po dvou dnech od zmizení ženy status změnil na informaci, že s autem odjela osudný den ráno pouze v pyžamu jeho žena. Podle lidí z Mirčina okolí byla mladá žena vážně nemocná.

Policie po nálezu těla čekala přibližně měsíc na potvrzení identity, nyní už to ale budou téměř čtyři měsíce a v případu je stále příliš mnoho otazníků - včetně toho, zda má na Mirčině smrti podíl další osoba...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud