Pitva odhalila chladnokrevnou vraždu! Pachatel ukryl tělo v rybníku

Ilustrační foto
Autor: chal - 
5. 8. 2019
12:37

Žena, kterou ve čtvrtek našli mrtvou v rybníku na Havlíčkobrodsku, zemřela násilnou smrtí. Policisté žádají případné svědky o pomoc při pátrání. Analýza DNA odpoví, jestli tělo patří pohřešované Jitce (48), po které policisté pátrají od minulé neděle.

Šokující zjištění přinesla pitva ženského těla, které minulý týden ve čtvrtek našli v rybníku u obce Habry na Havlíčkobrodsku. Policisté v souvislosti s vyšetřováním žádají o pomoc případné svědky především z řad řidičů, kteří jezdí mezi Havlíčkovým Brodem a Habry, anebo minulý týden projížděli kolem zmiňovaného rybníka. Záběry z kamer v autech by mohly kriminalistům v jejich práci výrazně pomoct. 

Stejně tak policisté žádají možné svědky, kteří projížděli o víkendu 27. a 28. července Zahradnického ulicí v Havlíčkově Brodě mezi sobotní půlnocí a nedělním odpolednem, aby se přihlásili.

„Současně bychom uvítali případná svědectví řidičů, kteří si mohli všimnout pohybu podezřelého vozidla, které ve stejnou dobu, tedy od sobotní půlnoci do nedělního odpoledne odbočuje z hlavní silnice I/38 k rybníku mezi obcemi Kámen a Habry nebo najíždí na hlavní silnici z komunikace vedoucí od tohoto rybníka," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Policisté našli tělo ve čtvrtek v rámci pátrání po Jitce Zachariášové (48), která je pohřešována od minulé neděle. Jestli jde skutečně o ni, to teprve určí analýza DNA. Po Jitce se slehla zem, když šla vyvenčit svého psa, bišonka. Místo nálezu těla je však od lokace, kam pohřešovaná se psem chodila, vzdálené asi 15 kilometrů.

Administrator ( 6. srpna 2019 17:43 )

Vyčkej ještě pár let. Zanedlouho tu bude platit právo šária a to bude povolené všechno.

VENDULA ( 6. srpna 2019 00:14 )

Chudák paní😳To je hrozný že nějakej xindl prostě vezme život mamin­ce,dce­ři,ses­tře manželce..a zničí prostě jen tak tolik životů.Nechápu proč neobnový trest smrti!Za úmyslnou prokázanou vraždu provaz‼️Tolik ha*zlů by si rozmyslelo někoho zabíjet!Těch dětí co zemře nevinně rukou nějakýho zm*tka,kdy už to konečně bude tak,jak to má být..

ivanak ( 5. srpna 2019 16:29 )

Hrůza....

ciiica ( 5. srpna 2019 16:06 )

Nenašel se..

sehrezada ( 5. srpna 2019 13:41 )

kde je pes?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud