Jedna z prvních obětí miliardáře Epsteina (†66) promluvila: Ve 21 pro něj prý byla moc stará

Autor: chal - 
27. listopadu 2019
17:54

O Amy McClurové se hovoří jako o první známé oběti pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina (†66). Stala se jí před 26 lety, kdy byla začínající modelkou a díky Epsteinovi měla získat užitečné kontakty. Místo toho ale prožila obrovské trauma - predátor ji znásilnil.

Amy McClurové bylo v roce 1993 21 let a snažila se prorazit do světa modelingu. Pomoci jí v tom mělo setkání s miliardářem Jeffrey Epsteinem. Amy u něj ale nic dobrého nečekalo.

Úchylný boháč dívku znásilnil. Mladá modelka se tak stala „první známou obětí Jeffreyho Epsteina“. Amy o traumatizujícím zážitku s odstupem téměř 30 let nyní otevřeně promluvila pro internetové stránky britského deníku The Sun.

Její zpověď je šokující a odhaluje, jak miliardář zneužíval svého postavení, aby dosáhl sexu s důvěřivými děvčaty. Amy se s Epsteinem setkala v roce 1993. Kontakt na něj jí prý dal jistý Francouz, se kterým se seznámila na večírku v New Yorku. Amy věřila, že setkání s vlivným miliardářem pomůže její kariéře.

Epstein modelku přijal ve svém bytě, zrovna když dostával masáž od masérky. Po příchodu Amy poslal Epstein masérku pryč. Za zavřenými dveřmi se z něj stalo monstrum. Zvrhlík nejprve 21leté dívce přikázal, aby se svlékla. Ona tak v domnění, že jde o běžný postup v módním průmyslu, udělala.

„Řekl, že se chce jen podívat, jak vypadám. Takže jsem se svlékla. Pak udělal něco, kvůli čemu jsem se cítila příšerně – zeptal se mě, kolik mi je. Když jsem řekla, že 21, naštvalo ho to. Řekl něco ve smyslu, že jsem moc stará,“ popsala Amy pro Sun.

Epstein pak dívce poručil, aby dokončila jeho masáž. „Nevěděla jsem, co mám dělat. On se pak otočil na záda, chytnul mě za hlavu a donutil k orálnímu sexu. Pak mě svalil na zem a znásilnil. Bránila jsem se mu a říkala, aby přestal,“ vypověděla Amy. Když bylo po všem, Epstein své oběti vyhrožoval, aby nikomu nic neříkala, jinak že jí zničí kariéru.

Po otřesné zkušenosti odletěla Amy do Oklahomy za maminkou, kde jí řekla, že ji znásilnil „bohatý a mocný muž“. Ženy se tehdy shodly, že by bylo bezvýsledné věc nahlásit na policii.

Dnes 48letá bývalá modelka tvrdí, že se rozhodla zveřejnit svůj příběh, aby dodala kuráž ostatním obětem zesnulého miliardáře. Amy si ale zároveň vyčítá, že nepromluvila mnohem dříve.

Kdy to prý udělala už v roce 1993, možná by tím zachránila mnoho dívek, které s Epsteinem později zažily něco jako ona.

tomik007 ( 28. listopadu 2019 03:33 )

Mladez nova - mladez Kikinova

hanka666 ( 28. listopadu 2019 01:15 )

A to ti holka maminka neříkala, že nemáš chodit s cizími lidmi??? A co jsi čekala????Mám v rodině hokejistu....ty holky ho čekají už před barákem a jak říkal, už ho bolí š u l i n. Do postele mu skáčou samy ani prstem nemusí hnout a každá pak jen.... a co mi koupíš???

goral ( 27. listopadu 2019 23:21 )

ale ten chlap už nežije, oběsil se v cele.

balcarova3 ( 27. listopadu 2019 20:31 )

techtle_mechtle ( 27. listopadu 2019 19:37 )

Kravo zasloužila sis to a tež vsechny tobě podobné protože nemit kun...du tak delate uklizečky špíny 👎👎👎👎👎🤮🤮🤮🤮

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud