Tragédie na Kolínsku: Mladý řidič (†18) nepřežil náraz do stromu!

Autor: VaB - 
22. listopadu 2019
10:55

V noci ze čtvrtka na pátek došlo u vesnice Ovčáry na Kolínsku ke smrtelné nehodě, při které zemřel řidič osobního auta. Bylo mu teprve osmnáct let! Hasiči se snažili řidiče resuscitovat, avšak marně. Záchranářský vrtulník se vracel prázdný.

K tragické nehodě došlo v noci ze čtvrtka na pátek na silnici č. 328 nedaleko Ovčár na Kolínsku. Řidič „jedničkové“ Octavie ze zatím nezjištěných příčin vyletěl ze silnice do příkopu, kde pravděpodobně bokem narazil do stromu. Vyvrácený strom ležel vedle zdemolovaného auta, zraněný řidič zůstal zaklíněný uvnitř rozmačkané karosérie. 

Na místo vyjelo několik jednotek hasičů, policistů a záchranářů. Na pomoc si povolali také záchranářský vrtulník. „Po příjezdu našich jednotek hasiči řidiče vyprostili a začali s resuscitací. Na místo byl povolán vrtulník záchranné služby, vracel se ale prázdný,“ uvedla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

Na místě zemřel teprve osmnáctiletý mladý řidič. „Muž ročník 2001 vyjel mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Na místě zemřel, po dobu vyšetřování nebyla komunikace nijak omezena,“ řekla Blesku mluvčí policie Petra Potočná. Octavia byla po střetu se stromem k nepoznání. Vyšetřování nadále probíhá, policie zjišťuje přesnou příčinu nehody. 

Jersey_cz ( 25. listopadu 2019 15:43 )

Od monitoru je každý chytrý. Vidíte zmuchlané auto a věk a hned to byl debil za volantem. Ale co kdybyste se třeba zkusili zamyslet nad tím, jestli to nemohlo být jinak... jestli není na vině někdo jiný... Bohužel výsledek vyšetřování policie sem už nikdo nikdy nenapíše. Tenhle člověk naopak zachránil ty, co nehodu zavinili a sám zaplatil svým životem. Příště se raději chyťte za nos, než někoho hned odsoudíte.

2pejsek2 ( 24. listopadu 2019 22:30 )

Dobře mu tak. Lepší, než kdyby zabil nevinného.

offline ( 22. listopadu 2019 12:07 )

Slušná práce na tak mladý strom! Alespoň nezemřel zbytečně (ten strom). Zavčasu vyřadil jednoho (sebe)vraha a jedno auto - to už nedají do pořádku ani na áčka! Budiž mu země lehká (tomu stromu).

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud