Profesor (63) rozčtvrtil svou milenku (†24): Hlavu nechal doma, ruce nacpal do batohu a skočil do řeky

Autor: rc - 
10. listopadu 2019
10:09

Butální vraždu vyšetřuje ruská policie. Strážci zákona v batohu historika Olega Sokolova (63) našli ostatky mladé studentky a milenky Anastázie Ješčenkové (†24)! Brutální vraždě měla předcházet milenecká hádka. Profesor univerzity ji měl v afektu zabít a posléze její tělo rozřezat pilkou!

V sobotu brzy ráno policie z řeky Mojka v ruském Petrohradu vytáhla uznávaného historika Olega Sokolova. Univerzitní profesor měl na sobě batoh, v němž strážci zákona našli lidské paže a zbraň!

Vyšetřovatelé se posléze vydali do jeho bytu, kde našli hlavu a tělo mladé dívky. Ostatky podle informací britského deníku Daily Mirror patřily studentce Anastázii Ješčenkové.

Čtyřiadvacetiletá dívka byla studentkou Sokolova, s nímž měl mít poměr. Mezi milenci měla vypuknout hádka a třiašedesátiletý profesor měl krásnou Anastázii v afektu zabít. Její tělo pak rozřezal pilkou. Podchlazený expert na Napoleóna a jeho dobu Sokolov byl převezen do vězeňské nemocnice, kde se měl k vraždě mladé ženy přiznat. 

elopapx ( 11. listopadu 2019 14:24 )

Krásná ?
No úplně ošklivá není.Mne fascinují ty nozdry...Jako kůň

pajato73 ( 11. listopadu 2019 07:27 )

snad si nemyslis, ze zamozny chlap, ktery si muze dovolit malde a hezke maso, bude sexovat v misionarni poloze? Ty holky s nima nadelaji veci v posteli, o tom se tobe muze jen zdat

junkiexl ( 10. listopadu 2019 18:51 )

Tak i profesor Sokolov se dockal sveho Waterloo. Rad se prevlekal za Napoleona, takovych jsou blazince plne.

liskabystrouska ( 10. listopadu 2019 17:16 )

se divim ze ty nany lezou pod stare chlapy ...

irenaa ( 10. listopadu 2019 16:27 )

magor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud