Manželce uřízl hlavu, dcerku (†5) podřezal a sám se oběsil: Neunesl krach vztahu

Jennifer brutálně zabil vlastní muž.
Autor: ekd - 
9. listopadu 2019
16:05

Jennifer Schlechtová (†42) vždy obětavě pomáhala ženám v nesnázích. Bohužel se však také dostala do problémů. Její manželství přestalo fungovat a žena se chtěla s manželem rozvést. To se jí však nepodařilo, její partner Yonathan Tedla ji chladnokrevně zavraždil a spolu s ní i jejich dceru. Nakonec se oběsil.

Ve vlastním domě a rukou vlastního muže zemřela Jennifer Schlechtová. Svůj život zasvětila pomoci ženám ze zemí, kde zrovna probíhají válečné nepokoje. Snažila se pro ně vždy udělat maximum, ale sama nakonec takové štěstí neměla.

Byla podle spolupracovníků a rodiny oddanou a milující matkou. Nezasloužila si z tohoto světa odejít tak brutálním způsobem. A určitě ne rukou manžela, který se vždy vzorně staral o jejich dítě a mnohdy jste jej mohli spatřit, jak se prochází v sousedství jejich domu s dcerkou na ramenou a šťastný. Co jej vedlo k tak bestiálnímu činu?

Po sedmi letech manželství se pár rozhodl rozvést. Otec oběti se nechal slyšet, že Tedla prohlásil, že pokud se doopravdy rozvedou, tak tím bude tratit hlavně Jennifer. Neunesl krach jejich vztahu a jednal naprosto šíleně poté, co si Jenifer chtěla opatřit předběžné nařízení, že se k ní a jejich dcerce nesmí přiblížit. Bohužel už to nestihla.

Muž popadl osudného večera z jejich společné kuchyně nůž s téměř třinácticentimetrovou čepelí a uřízl jí hlavu, poté svůj vztek obrátil na jejich dceru Abaynesh a té podřízl hrdlo. Nakonec se po vražedném řádění rozhodl také odejít z tohoto světa a oběsil se, aby nemusel čelit následkům svých brutálních vražd.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud