Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Na chlapce (6) během hry zaútočil pitbul: Utrhl mu uši a skalpoval ho!

Autor: rc - 
8. listopadu 2019
17:57

Noah Medellin si hrál na zahradě s pitbulem, který patřil rodinným přátelům, když na něj pes zaútočil! Rozzuřený pitbul šestiletému chlapci utrhl uši a skalpoval ho!

Noah Medellin pocházející z města Monahans ležícím v americkém Texasu si hrál na zahradě se psem. O psa rasy pitbul se rodina starala přátelům. Noah si dočasného nového člena rodiny rychle zamiloval. Pes šestiletému chlapci spal u nohou, když byl nemocný. Ovšem jednoho dne vzal Noah psa si hrát na zahradu. Hra nedopadla dobře. Pes zničehonic na chlapce zaútočil.

Není jasné, co krvavému útoku předcházelo. Pitbul však chlapci utrhl uši, rozedral tváře a skalpoval ho. „On pomalu vypadal jako oběť popálenin, když jsem ho uviděl…měl zavřené oči, sotva mohl mluvit,“ uvedl Jose Garcia pro CBS7 News. „Vidět mého syna v bolestech, to je ta poslední věc, s níž jsem se kdy chtěla setkat,“ uvedla Kianna, matka chlapce. „Je těžké si představit, čím si prošel a jak dlouho útok trval,“ dodal dědeček chlapce.

Noah byl převezen do nemocnice, kde se zotavuje z vážných zranění. V nemocnici si však zřejmě pobude ještě měsíce. Rodina nemá dostatek finančních prostředků na zdravotní výlohy, proto se rozhodla založit účet na stránce GonFundMe, kde žádá o finanční pomoc. Podle informací britského deníku The Sun se Garcia sešel s majiteli pitbula, kteří se ho rozhodli dát utratit.  

taktone ( 9. listopadu 2019 06:48 )

Ještě pořád si myslíte, že jsou to mírumilovní pejsci? Pro mě jsou to bestie a jejich chov by měl být zakázán! A jak je možné že v tolik opěvované Americe nemají zdravotnictví zdarma. To je vážně divné vzdyt, tak se jim leze do zadku a všechno je tam tak fajné. A pokousal ho jenom hodný pejsek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud