Rodiče se předávkovali, dcerka (6) zůstala sama s pitbulem: Pes před ní sežral tátovi obličej!

Holčička (6) celý den sledovala, jak pitbul žere obličej jejího předávkovaného otce. Pomohla jí sdílená fotka hororové události na Facebooku (Ilustrační foto)  (Autor: archiv blesku)
Autor: DH - 
12. ledna 2019
22:51

Šestiletá holčička z amerického Detroitu si prožila neskutečné peklo. Ráno po probuzení našla svého otce a nevlastní matku bez známek života. Den nejedla a byla svědkem toho, jak pitbul ožírá obličej jejího táty. Policii přivolali až její příbuzní kvůli fotce, kterou holčička přidala na Facebook.

Scéna jako z hororu nastala, když se malá holčička (6) ráno probudila a její rodiče ještě spali. Když se je snažila vzbudit vodou, nereagovali. Otec byl skutečně mrtvý, nevlastní matka „jen“ v drogovém deliriu.

Holčička tak strávila celý den v zamčeném bytě společně s pitbulem, který nakonec začal ohryzávat obličej mrtvoly muže. Šestiletá dívenka ve finále situaci vyřešila tím, že pořídila hororové snímky celé události a ty umístila na sociální síť Facebook. Tam si jich okamžitě všimli příbuzní rodiny a zalarmovali policii.

Okres Mount Morris informoval média, že v bytě byla nalezena živá a zdravá šestiletá holčička, která ale prodělala velké trauma. Dále také šestatřicetiletá zdrogovaná žena a mrtvý předávkovaný muž, jehož tělo jevilo známky toho, že mu obličej pokousal pitbul. Ten byl v bytě nalezen také.

Nevlastní matka je nyní v péči lékařů, malá dívenka naopak pod dohledem psychiatrů.

 

 

dietr ( 13. ledna 2019 22:11 )

Největší trauma prožil pitbul zavřený celý den s holčičkou, která si vše klidně fotí a pak si hraje na počítači.

pjotri ( 13. ledna 2019 11:16 )

uz vidim sestilety dite, ktery jeste ani neumi cist a psat, jak dela fotky, prevadi je do pc a pak na FB.. smeju se.. nebylo by jednodussi zvednout telefon a zavolat? je to hodne divny a nepravdepodobny. neverim tomu..

pavel11 ( 13. ledna 2019 11:01 )

jaký rodiče dobytek a ten je vhodný pro krmení pro psa.

a-z- ( 13. ledna 2019 09:33 )

Takové rodiče je možné použít pouze jako psí žrádlo.

blackhole1 ( 13. ledna 2019 06:33 )

Hodnej pejsek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud