Ženu středního věku před Dušičkami znásilnili na hřbitově: Před výslechem se zhroutila!

Na Dušičky míří na hřbitovy pozůstalí i pobertové. Mravnostní delikty jsou naštěstí vzácné (ilustrační foto).
Autor: yks - 
2. listopadu 2019
15:17

Otřesný zážitek má za sebou paní ve věku asi 50 let, která usedla ve čtvrtek okolo šesté hodiny večerní na lavičku na hřbitově v britské obci Hove ve Východním Sussexu. Přisedl si k ní totiž šedovlasý čtyřicátník, který se na ni vzápětí vrhl a znásilnil ji. Podle policie byla žena po útoku ve stavu silného šoku a nebylo možné ji detailněji vyslechnout.

Britská policie pátrá po násilníkovi, který ve čtvrtek mezi půl šestou a půl sedmou večer zaútočil na zhruba 50letou ženu. Ta usedla na lavičku na hřbitově u kostela sv. Ondřeje v obci Hove ve Východním Sussexu v jihovýchodní Anglii.

Přišel k ní bílý, šedovlasý muž vysoký necelých 170 cm, posadil se vedle ní a pak ji napadl a znásilnil. Policie nemohla ženu detailněji vyslechnout, protože byla po útoku v těžkém šoku, ve zranitelném rozpoložení mysli, nemohla bezprostředně vypovídat a dostávala podporu speciálně vycvičených policistů.

„Věříme, že šlo o izolovaný incident, ale samozřejmě toho chceme nejdříve, jak to jen půjde, zjistit co nejvíce,“ řekla britskému Daily Mailu detektiv inspektorka Vickie Marokiová z policie v Brightonu.

Administrator ( 4. listopadu 2019 14:39 )

Chovej se slušně, jinak tě budem muset zablokovat. Tým blesk.cz

Administrator ( 4. listopadu 2019 14:21 )

Dostávala podporu speciálně vycvičených policistů. Hmm. Asi pendrekem do hlavy, aby začla konečně zpívat.

tarzanzroduopic ( 3. listopadu 2019 20:35 )

Ty jsi d.e.b.i.l.???

AntonioUseruti ( 3. listopadu 2019 17:18 )

Nó a co co,paninka je skrátka naslyněná a tejť se bude pátrat jesy to nemá na svjedomý duch svatej,kerej tam bil na tý Dušyčki převlýknutej jako Duchc::át a přy tý přýležytosti sy uďál holt službyčku.

liskabystrouska ( 3. listopadu 2019 13:41 )

se nedivim ze byla v soku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud