Představitelka Phoebe z populárního seriálu Čarodějky je a vždy byla nesmírně půvabnou ženou, a tak asi nikoho nepřekvapí, že se v životě setkala s odvrácenou tváří krásy a musela se potýkat s dotěrnými muži.

Nyní dokonce přiznala, že se v pouhých 21 letech stala obětí sexuálního zneužívání. A to přímo během natáčení filmu z roku 1993 (neřekla ale kterého a v daném roce jich natočila více). „Musela jsem točit scénu, kde jsem se milovala s mužem, který byl o 17 let starší než já. Ale profesionálové umí zvládat tyto typy situací vhodně, bez překračování hranic a s mírou důvěry, která je důležitá. Predátoři to neumí. Muž, který mě napadl, nebyl profesionál,“ svěřila se ve svém podcastu „Sorry not sorry“ Alyssa.

„Využil mé chvilky zranitelnosti, aby mi dal ruce pod spodní prádlo a snažil se do mě proniknout prsty. Znásilnil mě na place, i když byly kamery zapnuté. Plakala jsem, byla jsem v rozpacích a vztekala jsem se,“ popisovala chvíle, o nichž dosud mlčela. Také režisér si incidentu samozřejmě povšiml a hned se jí ptal, co má dělat a zda má zavolat policii. Jenže Milanová nechtěla ohrozit natáčení, a tak nepříjemnou událost překousla. „Dalších šest hodin jsem natáčela scénu s mužem, který mě právě napadl.“


Na rozdíl od jiných žen, které by v její situaci alespoň nyní ukázaly prstem na viníka a soudily se s ním o odškodnění, brunetka se nakonec rozhodla jinak. „Vážně jsem ho chtěla dnes jmenovat, aby trpěl stejným způsobem jako já,“ tvrdí seriálová čarodějka s tím, že se nakonec rozhodla jeho identitu neodkrýt kvůli tomu, že se již stal otcem. Maminka dcery Elizabelly (5) a syna Mila (8) tak jednala s ohledem na potomky dávného predátora. Nezapomněla však dodat, že je i po letech aktivní ve filmové branži a pokračuje v kariéře ve velkých produkcích.

VIDEO: Znělka seriálu Čarodějky (1998-2006)

Video
délka: 01:02

Znělka seriálu Čarodějky (1998-2006) Youtube.com

Fotogalerie
47 fotografií