Znásilnění holčičky (5) v Ústí nad Orlicí: Pachatel (33) se doznal! Jak se ke zrůdnosti nachystal?

Znásilnění holčičky (5) v Ústí nad Orlicí: Zneužil ji opilý dělník! (ilustrační foto)
Aktualizováno -
2. října 2019
15:54
Autor: dce, chal, ČTK - 
1. října 2019
19:50

O něco jasněji má policie v případu znásilnění teprve pětileté holčičky v Ústí nad Orlicí. Otřesný zločin má údajně na svědomí 33letý dělník, který se před hrůzným činem posilnil velkou dávkou alkoholu. Dívenka měla být v úterý propuštěna z nemocnice. Podezřelý se už policistům k činu doznal.

Strach obchází sídliště Dukla v Ústí nad Orlicí. V neděli zde muž zneužil pětiletou místní holčičku – ke skupince dětí přišel s historkou, že se mu zaběhl pes, ať mu děti pomohou ho hledat. Děti se až na jednu dívenku rozeběhly po okolí. Tu, která s ním zůstala o samotě, prý zatáhl do křoví a zneužil!

„On ji zatáhl do křoví. Nějakej pán s klukem ho přerušil. Holčička byla celá od krve, poškrábaná. Dneska už jsem viděla, že ji pustili z nemocnice domů,“ řekla FTV Prima obyvatelka sídliště.

Policisté potvrdili, že delikt mravnostního charakteru vyšetřují a podezřelý muž už byl zadržen. Pachatel se už k činu doznal a kriminalisté ho obvinili ze znásilnění dítěte, za což mu hrozí pět až dvanáct let odnětí svobody. Soud ho ve středu poslal do vazby. "Je tady nebezpečí, že by se mohl skrývat a opakovat trestnou činnost," uvedl soudce Jiří Procházka.

Přesto jsou místní obezřetní a nenechávají děti nikde o samotě. Podle informací televize Prima se nejednalo o nikoho místního, ale o dělníka, který se po sídlišti pohyboval. V době zločinu byl opilý, a tak nejprve putoval na záchytku.

Nezadat ( 2. října 2019 10:03 )

Romka co se nedohodli na ceně a je to.

ErikFerky ( 2. října 2019 09:45 )

pozor na srdicko dedo kde delas na vratnici mas malej duchod a stve te nespravedlivej svet delej tomjak ja nikdy jsem nepracoval a mam se dobre protoze na me delaji takovyhle pablbove jako ty

reflexx ( 2. října 2019 09:44 )

Fajn, že ses v tom našel, černej xindle (= tvoje terminologie -> vysvětlení pro případ, že by ses chtěl vztekat a obviňovat druhý z rasismu).

ErikFerky ( 2. října 2019 09:43 )

babis je cobol a dost krade

ErikFerky ( 2. října 2019 09:38 )

tvoje baba byla stara lakatosova dobre ji znal muj deda davala bilejm za partyzanku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud