Lukáše (32) zatkli za znásilnění holčičky (13 měs.): Vzorný otec a milující manžel, popsali sousedi

Muž (32) znásilnil malou holčičku (13 měs.): Vypadal jako vzorný otec a milující manžel! diví se sousedi (ilustrační foto).
Autor: rc - 
16. 9. 2019
19:19

Šokující případ se odehrál v polském městě Nový Štětín. Vzorný manžel a otec Lukáš K. tam znásilnil teprve třináctiměsíční holčičku, kterou téměř zabil! Místní jeho chování nemohou pochopit.

Sousedi Lukáše K., který žil se svou rodinou v domě v polském Novém Štětíně, popisují jako vzorného, starostlivého otce a milujícího manžela. Všechny proto šokovalo, když dvaatřicetiletý bývalý vojenský řidič stanul před soudem za znásilnění malé holčičky!

„Mladý, milý, přátelský a pro ty krásné děti vypadal jako ideální otec a manžel,“ popsal soused rodiny polskému serveru SE.pl s tím, že Lukáš K. těžce pracoval, ale vždy si našel chvíli na své děti.

Všechno se však změnilo ve středu, kdy Lukášova manželka hlídala sousedovu dcerku. Žena si na chvíli musela odskočit a dozor svěřila Lukášovi. V domě se však následně měl odehrát naprostý horor. Lukáš měl malou holčičku, která je jen třináct měsíců stará, znásilnit! „Nechci ani pomyslet na to, že ta nádherná rodina, kterou měl, byla pouze maskováním. Pokud ano, dokázal oklamat všechny,“ uvedl soused. „Bydleli jsme vedle pedofilů. Navštěvovali jsme se navzájem. Byl jsem přesvědčen, že v domě sousedů jim nic nehrozí,“ doplnil další z místních.

V pátek stanul Lukáš před soudem a byl obviněn ze znásilnění. Následně byl převezen do vazební věznice, kde bude čekat na rozsudek.

 

Zdenek Stipsky ( 2. října 2019 08:01 )

Chudak holka.Doufam ze mu tam rozkopou koule.

HledacPravdy ( 16. září 2019 22:35 )

To nemusí být pedofil, to spíš vypadá na poruchu osobnosti nebo tak něco, pedofílek by se chodil úchylně mazlit, neudělal by hned napoprvé něco tak brutálního.. Chudák ta malá bezbranná holka. Takhle jí ublížit. Doufám, že mu to jen tak neprojde.

Monikay ( 16. září 2019 20:33 )

podle sousedů jsou všichni vrazi a jiní násilníci milí a spořádaní lidé

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud