Agresivní cyklista v Sokolově: Po řidičce hodil kolo, napadl i její spolujezdkyni

Agresivní cyklista v Sokolově: Po řidičce hodil kolo, napadl její spolujezdkyni. (Ilustrační foto)
Autor: VaB - 
2. října 2019
22:53

Agresivní cyklista napadl v Sokolově řidičku, které vjel do cesty. Nejdřív ženu pronásledoval, pak jí rozmlátil auto a nakonec napadl její spolujezdkyni. Poté zbaběle ujel. Nyní je podezřelý z výtržnictví a poškození cizí věci.

K nepochopitelnému incidentu došlo koncem září na náměstí Budovatelů v Sokolově. Cyklista (41) údajně zničehonic sjel z chodníku přímo před projíždějící auto. Řidička (36) musela okamžitě zastavit a vynervovaná měla vášnivě gestikulovat nad jeho počínáním. 

Řidička následně pokračovala v jízdě a na náměstí hledala místo k parkování. Cyklista se za ženou rozjel a rukou měl začít mlátit do zadní části auta, přidal k tomu vulgární nadávky. Žena se ze strachu v autě uzamkla. Cyklista pak vzal své kolo a hodil ho na čelní sklo auta.

Po odhození svého kola se přesunul ke dveřím řidiče, které se snažil otevřít, marně. Začal tedy pěstí mlátit do okna, v tu chvíli ale žena volala na tísňovou linku policie, stejně tak i svým známým, kteří byli poblíž. Když cyklista viděl, že telefonuje, radši zbaběle ujel. 

Tím ale agresivní chování neskončilo. „Po pár minutách se výtržník k parkovišti vrátil, a když ho žena, která u sebe již měla svou kamarádku, uviděla, tak se obě chtěly schovat do vozidla. Muž ale měl svým jízdním kolem zablokovat dveře u spolujezdce a jednačtyřicetiletou ženu udeřit otevřenou dlaní do obličeje. Následně měl z místa ujet,“ uvedl mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Policisté cyklistu našli a následně mu sdělili podezření z trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci. Za tento čin může skončit až na dva roky ve vězení. Svým jednáním navíc způsobil škodu patnáct tisíc korun. 

Monikay ( 4. října 2019 12:19 )

doufám že rapl nějaký trest dostane. srab, mlátit ženskou

sacred10 ( 3. října 2019 16:29 )

Srá.č na kole nemá na silnici co pohledávat!Být to já,dám mu přes držku a kolo mu odvezu a vyhodím na smetiště!

Taurus70 ( 3. října 2019 05:59 )

Cyklistickou verbez do kanalovych sběraču, na frekventovaných cestách nemají co dělat👺

Woryss ( 3. října 2019 05:48 )

Vyfetovana palice

petr366 ( 3. října 2019 05:21 )

Kdo ví co mu ta žensk@ provedla?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud