Otec dítěte vražedkyně Janákové: Tip vyšetřovatelů se potvrdil!

Autor: ČTK, yks - 
19. 9. 2019
10:57

Generální inspekce bezpečnostních sborů ve čtvrtek potvrdila, že odložila případ otěhotnění vražedkyně Petry Janákové ve vazební věznici v Hradci Králové. Biologickým otcem dítěte není nikdo z dozorců.

 

Generální inspekce bezpečnostních sborů vydala ve čtvrtek tiskovou zprávu. V té potvrdila, že se dále nebude zabývat obviněním, že otcem dítěte je některý ze tří vězeňských dozorců, kteří pracují ve Vazební věznici v Hradci Králové. To vznesla propuštěná vražedkyně Petra Janáková. 

Především šlo o to zjistit, zda je případným biologickým otcem nějaký příslušník bezpečnostního sboru. Ten by tak podle GIBS naplnil skutkovou podstatu trestného činu  „porušení povinnosti dozorčí nebo jiné služby.

Video Vražedkyně Janáková už porodila: Synovi policisté hned odebrali DNA, prozradila v rozhovoru - TV Prima Velké Zprávy

Právě proto kriminalisté zajistili ihned po narození miminka jeho DNA. „Detailním prověřováním a následným porovnáním vzorků DNA dítěte a námi vytipovaného otce jsme došli k závěru, že biologickým otcem dítěte není nikdo z příslušníků Vězeňské služby ČR,“ uvedla v tiskové zprávě mluvčí Inspekce Ivana Nguyenová.

Podle serveru TN.CZ je biologickým otcem dítěte spoluvězeň Janákové, to ale Nguyenová odmítla potvrdit. Současně znovu zdůraznila, že šlo jen o to zjistit, jestli byl ze strany příslušníků bezpečnostního sboru spáchán trestný čin.

Sdělení, kdo je biologickým otcem dítěte, tak není v naší kompetenci,“ uvedla mluvčí v zprávě s tím, že inspekce ve středu případ odložila, protože nenabyla podezření ze spáchání trestného činu příslušníkem bezpečnostního sboru.

Pohybovenadany ( 19. září 2019 14:43 )

Všechno se jebe. Nic nového pod sluncem !

havran2 ( 19. září 2019 14:39 )

A co ten vězeň,co ji oplodnil ! ?

zwil ( 19. září 2019 14:25 )

Oni tam je.bu...to mě po.se.r...a všichni jsou naprosto v poho...

cesky_novinar ( 19. září 2019 14:23 )

a kdo té chlupaté podjaté inspekci věří? …byla by to "dobrá" reklama pro ČR, kdyby pravda o prasáckých bachařích v ČR byla potvrzena

a tak si prasáci našli stupidní výmluvu …případ je odložen, jenže pokud se dostane k evropskému soudu, tak se testy DNA budou dělat nově, pak se ti prasáci asi pokakají vzteky i strachem

kretenos500 ( 19. září 2019 13:53 )

Jak si vylepší životní standard? Jednou už pro peníze vraždila, podruhé už s tím nebude mít žádný problém.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud