Babiš po „vítězství“ s Čapím hnízdem slavil narozeniny: Dort od Moniky i obraz

Autor: Mii - 
16. 9. 2019
11:15

Dodatečně se rozhodl premiér Andrej Babiš (ANO) oslavit o víkendu své 65. narozeniny. Oslava proběhla v rodinném kruhu a jen pár hodin poté, co státní zástupce Martin Erazím definitivně potvrdil zastavení trestního stíhání Babiše i jeho ženy Moniky v případě farmy Čapí hnízdo. Premiér si pochutnal na domácím dortu a dostal ručně malovaný obraz své rodiny.

Babiš měl narozeniny již 2. září, premiér je ale neměl čas řešit. Jednak se v ten den dozvěděl důležitou informaci o vývoji svého trestního stíhání a jednak krátce poté odletěl do Turecka, kde se setkal s tamním prezidentem Recepem Tayyip Erdoganem. Musel se tak spokojit jen s přáním prezidenta Miloše Zemana.

Tento víkend se ale Babišovi chvilka naskytla a důvod k oslavě měl hned dvojnásobnýs největší pravděpodobností nebudou ani on, ani Monika obžalováni kvůli údajnému dotačnímu podvodu kolem farmy Čapí hnízdo. Rodina Babišových uspořádala posezení, vyvěsila po celém domě cedule „veselé narozeniny“ a premiér si pochutnal na domácím dortu.

Jako dárek dostal Babiš obrovský obraz s podobiznou své rodiny, ze kterého byl tak nadšený, že se s ním pochlubil na facebooku. Jsou na něm ručně namalovaní on, Monika a jejich děti Viviven a Frederik. U nohou jim sedí bílý pes.

Video  Babiš: Manželka je vedoucí síla naší domácnosti. Dcera Vivien studuje v zahraničí, je mi líto, že odešla pryč 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

prciprcicky ( 16. září 2019 16:47 )

◘nejsem na chlapy bures je houzev pekarka Sili kyne s holkou sotva unese kozy a rasy evko z duchodu se s jusou nevykraslite vy ani na dusi

air_ ( 16. září 2019 16:43 )

indulono aby se to nestalo tobě, nikomu nepřej zlo byť virtuálně. Styď se, jsou jiné slovní a slušné projevy.

air_ ( 16. září 2019 16:41 )

Jak sám říká, kradlo by se vesele dál, kdybych nešel do politiky nic by se neřešilo. Tak hloupě se usvědčit, včetně vrácení dotací.

Evka4 ( 16. září 2019 15:51 )

prciprcicky: Náhodou, Andrej je sexy a fešák a ke své nádherné manželce se skvěle hodí.Je to vyzrálý chytrý chlap Celá jejich rodina je jako ze žurnálu

Avada-kedavra ( 16. září 2019 15:46 )

Česká ubohá závist....uduste se žlučí hnuse🤮🤮

Zobrazit celou diskusi
Další videa