„Znásilnění“ vražedkyně Janákové ve vazbě: Testy DNA odhalily otce dítěte

Autor: dce - 
18. 9. 2019
12:40

Vražedkyně Janáková před pár týdny porodila v tichosti na svobodě chlapečka. Jeho otcem měl být prý jeden z dozorců, kteří ji znásilnili – tak to alespoň odsouzená žena popsala. Generální inspekce bezpečnostních sborů už má výsledky testů DNA a ty tvrdí něco docela jiného!

Z věznice v Opavě ji pustili v půlce června, Petra Janáková odsouzená za vraždu a několik pokusů o ni totiž ve vazbě v Hradci Králové otěhotněla. Tvrdila, že ji znásilnili dozorci, a tak případ okamžitě začala řešit GIBS. Vyšetřovatelé tak před třemi týdny novorozenému chlapci vražedkyně odebrali vzorky DNA, které Janáková před porodem odmítla dát.

Podle zdrojů serveru TN.cz už vyšetřovatelé znají výsledky. A žádný ze tří dozorců, které Janáková označila, otcem dítěte není. Má jím být vězeň, který si právě v Hradci Králové odpykává trest. Pro vazební vězně tu vaří a údajně i roznáší jídlo. Právě tak měl možnost přijít s Janákovou do kontaktu.

Pro Janákovou to tak nejpravděpodobněji znamená další soud – tentokrát za křivé obvinění ze znásilnění. Zda jí soud k 30 letům, která za násilné trestné činy už dostala, přidá dalších pár let, zatím není známo.

Janáková se do výkonu trestu bude muset vrátit rok od porodu – tedy 30. srpna 2020. Žena byla souzena se svým manželem Jaroslavem z vraždy sběratele Evžena, kterého sama Janáková v autě střelila zezadu do hlavy. O další dvě vraždy jednoho člověka se pokusili kvůli penězům z pojistky. Navíc také připravovali dvě vraždy jiných sběratelů. Jaroslav Janák dostal od soudu o dva roky mírnější trest než jeho žena.

Video  Vražedkyně Janáková už porodila: Synovi policisté hned odebrali DNA, prozradila v rozhovoru.  - TV Prima Velké Zprávy

jussuf ( 19. září 2019 12:45 )

Možno ju kefovali všetci. Bachari, väzni, poštár, kominár. A že by aj pán prokurá...?

jussuf ( 19. září 2019 10:51 )

Zrejme mu odmerajú dĺžku lolofónu, ako to cez to okienko dokázal.

jussuf ( 19. září 2019 10:40 )

Je známy prípad, keď vôbec nedošlo k styku a napriek tomu žena otehotnela. Iba sa pri TV pod dekou v prítomnosti rodičov ,,hrali". BÁC!

Monikay ( 19. září 2019 10:38 )

tak je vidět že vězeň roznáší jídlo i něco jiného

rentierskej ( 19. září 2019 10:30 )

tak ten už sedí, že?
tak, že by mu narvali koule do svěráku?!
(chudák zdeněk)...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud