Pondělí 10. května 2021
Svátek slaví Blažena, zítra Svatava
Jasno 27°C

Annu zabilo zlomené srdce: Její manžel znásilnil a brutálně utýral jejich dcerku (†6)

Autor: shp - 
8. března 2019
15:05

Celý život si nepřála nic jiného než mít milujícího manžela, se kterým založí rodinu. Ruská uklízečka Anna Zubková (†27) z města Rostov na Donu se provdala za Jaroslava Olejnikova (28) a porodila mu dceru Veroniku (†6) a synka Ivana (3). Kdyby tušila, co je muž ve skutečnosti za nechutné zvíře, určitě by si to rozmyslela.

Jaroslav totiž sexuálně Veroniku napadl a několikrát ji znásilnil, uvedl Daily Mail. Trpící dítě poté uškrtil a následně nabodl na plot před domem rodiny. Na krk jí pověsil její oblíbenou hračku. Děsivý čin mu neprošel, byl dopaden a uvězněn. Nyní čeká v base na soud. Za znásilnění a vraždu mu hrozí 20 let za mřížemi.

Anna se z tragédie nikdy nevzpamatovala. Po pohřbu dcerky jí byla odebrána rodičovská práva a Ivan skončil v sirotčinci. Matka propadla depresím a dostala zápal plic. Kvůli špatnému psychickému stavu ho nezačala léčit. Měla zlomené srdce a to ji stálo život.

Veronika neuměla dobře mluvit

Kvůli zanedbávání svého zdraví zemřela. „Rodina žila izolovaným životem. Zavražděná holčička z neznámého důvodu nechodila do školky a mluvila jen žřídka. Rodiče jsem nikdy neviděl opilé, nebo že by se hádali. Vypadali jako normální rodina,“ prohlásil soused.

Michaela Pech ( 10. března 2019 21:46 )

Všechny takovehle zrůdy bych postavila ke zdi a zastřelila!!!!! Co snima.

GEMBLR GEMBLR: to ( 9. března 2019 12:44 )

Sice je to humus ale těhlech uprchlíků je dost a jeden človíček to nezachrání to nemyslím ve zlém ale je to pravda a co můžete čekat od hnusných RUSAKU

hejhej ( 9. března 2019 09:55 )

Co to jsou za odporné zrůdy, které znásilňuji děti. Nemají právo žít !!!!

antismejd ( 8. března 2019 15:34 )

příběhy ze života širokých ruských duší.......

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání