„Hasičská máma" z Kojetína zemřela! Marie Hrušková podlehla těžké nemoci

Autor: DH - 
26. 6. 2019
16:23

Sbor dobrovolných hasičů z Kojetína na Přerovsku truchlí. Zemřela totiž dlouholetá hasička a jedna z žen, které stály u zrodu zdejší organizace, paní Marie H.

Dobrovolná hasička Marie H. zemřela po dlouhé a těžké nemoci v neděli 23. června letošního roku a bylo jí jednasedmdesát let. O smrti informovali kojetínští hasiči na facebooku.

Navždy nás opustila naše sestra, naše milovaná „hasičská máma“, paní Marie H. Nikdy nezapomeneme na její obětavou práci,“ stojí v příspěvku.

Marie H. byla významnou členkou dobrovolnické organizace. V roce 2010 byla navíc zvolena předsedkyní revizní rady okrskového výboru dobrovolných hasičů.

Lidé na facebooku sborově vyjadřují rodině upřímnou soustrast. Naposledy se s ní budou moci rozloučit na hřbitově v Kojetíně v pátek osmadvacátého června.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

starypes ( 26. června 2019 19:23 )

A ona někoho zabila, že jí dali černou pásku přes oči?

pjotri ( 26. června 2019 17:44 )

A jeee! Okurkova sezona je tu!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa