Dojemné přání Ivanky Trumpové babičce Zelníčkové (93): Babi bude vždy první

Autor: tva - 
18. 9. 2019
18:35

Společně stráveného víkendu a dojemného blahopřání k 93. narozeninám se dočkala česká babička Ivanky Trumpové (37) Marie Zelníčková. O vlastnoručně pořízený snímek své „babi“ se dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa s veřejností podělila na instagramu. A o babičce se v pár větách rozepsala.

„Mé milované a nesmírně zábavné babičce je 93 let a stále zůstává oblíbeným vypravěčem a společníkem k obědu. Během svého života jsem potkala mnoho milých, charismatických a úžasných lidí, ale moje Babi bude vždy na prvním místě! Mám opravdu velké štěstí, že s ní mohu trávit čas!“ napsala Ivanka ke svému příspěvku.

Na fotografii sedí Marie Zelníčková v křesle s pejskem Winter, mazlíčkem její pravnučky Arabelly. Slovům Ivanky dodává váhu i fakt, že na svou bývalou tchyni dá i samotný prezident Trump. V říjnu minulého roku si ji dokonce pozval k sobě do Oválné pracovny Bílého domu.

Marie Zelníčková je matkou Ivany (70), která se coby závodní lyžařka dostala za minulého režimu do zahraničí. V roce 1977 se provdala za Donalda Trumpa a manželé spolu vydrželi 15 let. Měli spolu tři děti (Donalda Johna ml., Ivanku Marii a Erika Fredericka). Na rozvodu se domluvili v roce 1992.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

eblanche ( 19. září 2019 07:26 )

Je to od ní moc pěkné, že nezapomíná na babičku, i když má práce dost. A proč by to neměla říct veřejně, je to krásné gesto. Já vím, u nás se na prarodiče kašle, to je in.

a-z- ( 19. září 2019 06:28 )

Tvoji rodinu někdo v Americe zná?

emanuel ( 19. září 2019 05:18 )

anonym///Co to meles za kraviny? Pitomce!!

lokii ( 19. září 2019 03:35 )

Uprimne smyslejici clovek popreje babicce soukrome a nepotrebuje to "veset" vsem lidem na nos. Preci jen je to soukroma zalezitost mezi dvema lidmi.

rannirosa ( 18. září 2019 23:39 )

Hlavne aby Vy jste vyhral pristi americke prezidentske volby.Cely svet vam bude lezet u nohou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa