Tyran nechal pejska oběsit na ohradě u Berouna: Pátrá po něm policie

Tyran nechal pejska oběsit na ohradě u Berouna: Pátrá po něm policie
Autor: dce - 
16. 9. 2019
12:16

Jen to nejhorší přejí lidé na sociálních sítích člověku, který bez kouska citu přivázal poblíž Berouna malého pejska k ohradě a nechal ho zde napospas. Zvíře našli kolemdjoucí už mrtvé. Případ šetří policie.

Mrtvolku malého pejska našli kolemjdoucí prvního září odpoledne. Jak dlouho zde pejsek musel v dešti a chladu trpět, není jasné. Stejně tak není známo, zda tyran psa uvázal tak, že se škrtil od prvního okamžiku, či zda se pejsek zamotal sám.

"Policie ČR žádá širokou veřejnost o pomoc v souvislosti spáchání přečinu týrání zvířat, kterého se měl dopustit neznámý pachatel v obci Loděnice nedaleko ranče U Kotvy, kdy zde měl u silniční komunikace č. 11612 směrem na obec Lužce uvázat u dřevěné ohrady psa a ponechat tak svému osudu," popsala Lucie Macourková z berounské policie.

Policii zajímá kromě osoby, která zvíře uvázala, i identita majitele uhynulého pejska. Ať už jde o jednu osobu či dva různé lidi, milovníci zvířat pro ně rozhodně nemají žádná milá slova. 

"Tomu hajzlovi, co ho tam uvázal, přeju ať shnije v pekle," napsala jedna z diskutérek na Facebooku. Další poukazují na směšné tresty za týrání zvířat a na stovky podobných případů...

Pokud můžete identifikovat majitele psa, či jste zahlédli osobu, která se pohybovala v okolí místa nálezu, kontaktujte místní policii na čísle 974 872 470, popř. 974 872 349.


vosavopruz ( 17. září 2019 13:08 )

Přejet tankem k.kota Chudák pejsek.

ivuska1 ( 17. září 2019 11:41 )

Za tohle vse co se deje chudakum zviratum podekujme sami sobe ! Zvolili jsme si takove politiky, kterym je tyrani a krutost naprosto normalnim jevem. Pokud se nezprisni zakony bude se to dit porad! Jenze nasi vladu toto vubec nezajima, proto chudaci zvirata trpi, protoze jim nikdo nepomuze!

Avada-kedavra ( 17. září 2019 11:13 )

Jdu s váma!Takova kreatura musi skončit na vozejku!Né ho zabít...jen pořádnou nakládačku az bude zes ranej žrát svoje hov na!

bibijana ( 17. září 2019 10:23 )

Očipování psa stojí do 500,- Kč. Psa to vůbec nebolí!!! Někde to hradí městská policie, stačilo by i odpustit jeden roční poplatek za psa. Ti, co nemají peníze,si zvíře vůbec nemají pořizovat.Jenom výdaje za krmení jsou obrovské, a to nemluvím o uhrazení povinného očkování, nějaké veterinární operace, nebo péče. Ty částky jsou enormní. Lidi nemají peníze a tak nechávají zvířata trpět. To je taky týrání.

bibijana ( 17. září 2019 10:16 )

přesně tak

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud