Šokující nález z hororu: U silnice se válelo 316 odřezaných srnčích končetin

Autor: yks - 
11. září 2019
23:24

Skutečně děsivý pohled se naskytl předsedovi loveckého revíru, který nedaleko obce Mojzesovo na Slovensku nalezl doslova stovky zvířecích končetin. O případu informovala tamní policie na sociálních sítích.

Zvěrstvo na zvířatech? Tak začíná zpráva nitranské policie o hororovém nálezu 316 odřezaných srnčích běhů. Případem se začala zabývat místní policie, vzhledem k tomu, že v celém revíru lze během sezony od května do prosince ulovit jen 16 srnců a tady se válely ostatky 79 zvířat.

Ten, kdo na místě části srnčích těl pohodil, porušil minimálně předpisy o nakládání s biologickým odpadem, lze ale předpokládat, že šlo o dílo pytláků.

„Kdo a proč takto naložil s biologickým odpadem, který se zpravidla zakopává do země, policie vyšetřuje. Jisté je, že to nebyl nikdo místní, kdo by legálně ulovil takové množství zvířat,“ poznamenala slovenská policie.

HledacPravdy ( 12. září 2019 08:31 )

"To je úžasné, to je uplně přesně!" žasne druhý pán. "Jak je možné, že to spočítáte tak rychle?" "No, víte, je v tom takový fígl," svěřuje se první pán. "Ja jim nějprve spočítám nohy a pak to vydělím čtyřma."

HledacPravdy ( 12. září 2019 08:28 )

"To není možné, abyste to stihl spočítat za tak krátkou dobu," diví se ten druhý. "Víte co, za chvili budeme projíždět kolem našeho statku, schvalně, jestli spočítáte přesně, kolik mám krav," navrhne. Když projíždějí kolem toho statku, první pán se dívá a mumlá: "Dvacet, padesát, osmdesát ... sto dvacet čtyři!"

HledacPravdy ( 12. září 2019 08:26 )

Sedí dva v kupé ve vlaku a ten jeden se dívá z okna a přitom si pořád mumlá: "Dvacet, dvacet pět ... třicet ctyři! - Patnáct, třicet, padesát, osmdesát ... devadesát pět!" Druhý pán ho poslouchá, nedá mu to a zeptá se: "Prosím vás, co to pořád počítáte?" "Ale, vždycky, když projedeme kolem nějakého stáda, tak si spočítám počet kusů dobytka," odpoví ten první.

blecktajp ( 11. září 2019 23:49 )

To je skoro jako na Konopišti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud