Otec oběsil čtyři děti (†4, †6, †10 a †16): Mstil se tak manželce za rozvod

Autor: chal - 
7. 9. 2019
15:49

Nepochopitelnou zrůdnost spáchal 44letý Sibusiso Mpungose z Jihoafrické republiky. Otec tří malých dětí oběsil všechny své potomky a nevlastní dceru Ayakhu (†16). Čtyřnásobnou vraždou se mstil manželce za to, že se s ním chtěla rozejít.

Zhrzený manžel Sibusiso Mpungose čelí obvinění ze čtyřnásobné vraždy svých dětí. Otcovo běsnění nepřežili Kuhlekonke (†4), Khwezi (†6), Sphesihile (†10) a 16letá nevlastní dcera Ayakha. Jejich těla našli policisté v domě rodiny.

Policii zalarmovala v úterý odpoledne Xolisile, matka všech čtyř dětí, když se dozvěděla, že manžel vyzvedl potomky ze školy. Měla tušení, že má Sibusiso něco za lubem. Xolisile věděla, že se jí bude chtít manžel pomstít, jelikož mu oznámila, že se s ním chce rozvést. Policisté dorazili do domu rodiny krátce po půl třetí v doprovodu Xolisile. Na místě je čekala hororová scéna.

„Policisté do objektu vstoupili s matkou dětí. Dvě z nich našli viset v ložnici, třetí viselo v jiném pokoji. Matka pak odjela do školy, kam chodila nejstarší dcera,“ oznámil policejní mluvčí Colonel Thembeka Mbhele.

Tam se Xolisile dozvěděla, že i Ayakhu vyzvedl Sibusiso. Tělo 16leté dívky později našli policisté viset na stromě nedaleko domu. Podle obžaloby Mpungose poslal Sphesihile na nákup a zatím dvě nejmladší oběsil na páscích jejich školních uniforem. Vrah čelí čtyřem obvinění z vraždy, soud začne 9. října. Obviněný je ve vazbě.

Jan Brandis ( 8. září 2019 08:42 )

Tak těch mi líto není.

jardavozembouchak ( 7. září 2019 19:41 )

Měl oběsit nejdříve sám sebe...

la.ma ( 7. září 2019 19:38 )

Greta a princ Harry se možná radují - ubylo prdících tvorů

jardavozembouchak ( 7. září 2019 19:37 )

Měl oběsit nejfr

nemocna ( 7. září 2019 19:02 )

Smrt za smrt ale pomalou a co nejvíce bolestivou, všude na světě by měl být trest smrti proč to zrušili? to mají vrazi klidně žít a užívat si života když jejich oběti se už do života nevrátí, nemají právo žít a ubližovat dalším, platit jim pobyt a stravu ve vězení? ne smrt a už nikomu neublíží

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud