Krásnou šampionku v golfu (†22) ubodal vilný bezdomovec: „Chtělo se mi zabíjet,“ řekl policii

Evropská amatérská šampionka v golfu Celia Barquínová Arozamenová byla ubodána bezdomovcem.
Autor: ČTK - 
24. 8. 2019
13:03

Byla to krutá vražda úspěšné mladé golfistky. Na hřišti po ní nejprve našli jen její vybavení, ale potom rybník na hřišti vydal její tělo. Stopy vedly k bezdomovci a narkomanovi Collinu Richardsovi. „Měl jsem potřebu někoho znásilnit a zabít,“ přiznal policii. Teď ho za to stihl trest.

Doživotním vězením potrestal americký soud mladého bezdomovce za loňskou vraždu úřadující amatérské mistryně Evropy v golfu Celie Barquínové. Dvaadvacetiletý Collin Richards, který vloni v září španělskou studentku univerzity v Iowě ubodal na hřišti v Amesu, se k činu přiznal a půjde za mříže bez možnosti podmínečného propuštění.

Tělo dvaadvacetileté Barquínové objevila policie na hřišti Coldwater Golf Links poté, co jiní golfisté našli opuštěný bag a přivolali je. Krátce poté policisté zadrželi podezřelého Richardse, který žil v nedalekém kempu pro bezdomovce. U muže, jenž tři měsíce předtím vyšel z vězení, objevili i nůž a oblečení od krve.

Barquínová žila v USA od svých 17 let a v Iowě studovala na univerzitě stavební inženýrství. Necelé dva měsíce před smrtí ovládla amatérský šampionát v Senici.

liskabystrouska ( 25. srpna 2019 11:20 )

ještě ze nebyla seredna co by pak asi napsali?? chudak holka ..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud